Sport KALENDARZ

30 września-1 października

Dodano: 28 września 2017, 18:45

(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy – Znicz Pruszków, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka.

* III liga, oba mecze w sobotę: Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik (15) * Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ (16).

* IV liga, sobota: Roztocze Szczebrzeszyn – Hetman Zamość (13) * Lewart Lubartów – Sokół Adamów (15) * MKS Ryki – Victoria Żmudź (16) * Lublinianka Lublin – Eko Różanka (16). Niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Kraśnik (15) * Kryształ Werbkowice – Powiślak Końskowola (15) * Górnik II Łęczna – Kłos Chełm (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15): Bizon Jeleniec – Kujawiak Stanin * Grom Kąkolewnica – Unia Żabików * ŁKS Łazy – Orlęta Łuków * Unia Krzywda – LZS Dobryń * LKS Milanów – Huragan Międzyrzec Podlaski * Olimpia Okrzeja – Niwa Łomazy * Lutnia Piszczac – Tytan Wisznice.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Brat Siennica Nadolna – Hutnik Ruda-Huta (12) * Sparta Rejowiec Fabryczny – Orzeł Srebrzyszcze (15) * Ruch Izbica – Granica Dorohusk (15). Niedziela: Frassati Fajsławice – Spółdzielca Siedliszcze (14) * Start Krasnystaw – Ogniwo Wierzbica (14) * Tatran Kraśniczyn – Unia Białopole (14) * Hetman Żółkiewka – Unia Rejowiec (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski – Tur Milejów (14) * Opolanin Opole Lubelskie – Orzeł Urzędów (14.30) * Sokół Konopnica – Avia II Świdnik (16) * Janowianka Janów Lubelski – Granit Bychawa (16). Niedziela: POM Iskra Piotrowice – Stal Poniatowa (15.30) * Orion Niedrzwica Duża – Garbarnia Kurów (16) * Wisła II Puławy – GKS Niemce (16.30) * Polesie Kock – Sygnał Lublin (16.30).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Gryf Gmina Zamość – Ostoja Skierbieszów (15) * Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce (15) * Olender Sól – Omega Stary Zamość (15) * Sokół Zwierzyniec – Igros Krasnobród (16) * Olimpiakos Tarnogród – Orkan Bełżec (16). Niedziela: Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów (13) * Grom Różaniec – Orion Dereźnia (15) * Victoria Łukowa/Chmielek – Unia Hrubieszów (15).

* Ekstraliga kobiet, sobota: Górnik Łęczna – AZS Wrocław (11.30).

* Centralna Liga Juniorów Starszych, niedziela: Motor Lublin – MKS Polonia Warszawa (15)

* Centralna Liga Juniorów Młodszych, sobota: BKS Lublin – Stal Mielec (12).

* Turniej TKKF Omega „Lublin to miasto moich marzeń”, w sobotę o godz. 11 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły w Lublinie.

* VII Jesienny Puchar 700-lecia Lublina, w sobotę o godz. 19.30 na Orliku SP 52 przy ul. Jagiełły, w niedzielę o godz. 18 na Orliku przy Al. Racławickich oraz w poniedziałek na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Koszykówka

* Polska Liga Koszykówki, TBV Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec, w niedzielę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Basket Liga Kobiet: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Basket 90 Gdynia, w niedzielę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali CKF UMCS przy ul. Langiewicza. Program zawodów, sobota: Kouba – Lipa Team Plus (10) * GoPro 51 – Vapol D-Art (12) * Espo Pszczółka II – The Shooters (13) * Family Team – Nplay (14) * Devils – Venta (15) * Drink Team – Alpaca-Alfachem (16) * Antyshop.pl – Winiarnia u Dyszona (17) *Ibra Lipert.pl – Symbit (18) * Fortepiano – NoToCo (19). Niedziela: Folpak – Mavericks (12) * Korwex - KSC Rodmos (13) * AT Vision – Matematyka (14) * Ekbud Team – Partizan (15) * DBros - Bracia Mrozik (16) * Grizzly Asseco BS - Kadeo Nadar (17) * Mentor – Alco (18) * Arkada – Kaddi.pl (19).

Rugby

* Ekstraliga: Budowlani Lublin – Arka Gdynia, w niedzielę o godz. 14 na boisku przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin – Gwiazda Ruda Śląska, w sobotę o godz. 18 w hali Zespołu Szkół w Piaskach.

Biegi

* Pierwsza Dycha do Maratonu, w niedzielę o godz. 12 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Tenis stołowy

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w niedzielę o godz. 9 w sali ZS nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 września 2017 o 09:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pytanie do AZS-u: czy moglibyście przesunąć rozpoczęcie meczu z Gdynią na godzinę 20-tą żeby kibice zdążyli dojechać z "Globusa" z meczu Startu? Z góry dziękują kibice koszykówki.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!