Sport KALENDARZ

5-6 listopada

Dodano: 3 listopada 2016, 19:12

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* I liga: Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga (oba mecze w sobotę): Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (13) * Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski (19).

* IV liga, sobota: Chełmianka Chełm – Górnik II Łęczna (13). Niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski – Lublinianka Lublin (11.30) * Victoria Żmudź – Kłos Chełm (13) * Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice (13) * Stal Kraśnik – Lewart Lubartów (13) * Powiślak Końskowola – LKS Milanów (13) * POM Iskra Piotrowice – Lutnia Piszczac (13) * Włodawianka Włodawa – Łada 1945 Biłgoraj (13) * Polesie Kock – Hetman Zamość (14).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 13): ŁKS Łazy – Dąb Dębowa Kłoda * Orlęta Łuków – LZS Dobryń * Kujawiak Stanin – Niwa Łomazy * Bizon Jeleniec – Grom Kąkolewnica * Orzeł Czemierniki – Huragan Międzyrzec Podlaski * Unia Żabików – Tytan Wisznice * Dwernicki Stoczek Łukowski – Sokół Adamów.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Brat Siennica Nadolna – Vitrum Wola Uhruska (11) * Unia Rejowiec – Eko Różanka (14) * Granica Dorohusk – Ruch Izbica (14) * Frassati Fajsławice – Start Krasnystaw (14). Niedziela: Hetman Żółkiewka – Unia Białopole (13) * Spółdzielca Siedliszcze – Sparta Rejowiec Fabryczny (14) * Ogniwo Wierzbica – Tatran Kraśniczyn (14).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Sygnał Lublin – MKS Ryki (11) * KS Góra Puławska – Wisła II Puławy (11) * Piaskovia Piaski – Perła Borzechów (13.30). Niedziela: GKS Niemce – Granit Bychawa (11) * Unia Wilkołaz – Janowianka Janów Lubelski (13) * Tur Milejów – Płomień Trzydnik Duży (13) * Stok Zakrzówek – Opolanin Opole Lubelskie (13) * Stal Poniatowa – Orion Niedrzwica Duża (13).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Sparta Wożuczyn – Sokół Zwierzyniec (14). Niedziela: Omega Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka (12) * Igros Krasnobród – Cosmos Józefów (13) * Włókniarz Frampol – Roztocze Szczebrzeszyn (14) * Potok Sitno – Korona Łaszczów (14) * Olender Sól – Olimpia Miączyn (14) * Orion Dereźnia – Victoria Łukowa/Chmielek (14) * Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce (14).

* Ekstraliga kobiet (oba mecze w sobotę): Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec (11.30) * AZS PSW Biała Podlaska – Medyk Konin (13.15).

Piłka ręczna

* Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin – Energa AZS Koszalin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga kobiet: MKS Selgros II Lublin – MKS Ochota Warszawa, w niedzielę o godz. 12 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – Żubry Leo-Sped Białystok, w niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA, w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie. Program zawodów, sobota: Korwex – Jurand (9) * Gang Albanii – Antyshop.pl (10) * Venta – MyjniaKrycha-CgmPolska (11) * Winiarnia u Dyszona – Lipa Team (12). Niedziela: AT Vision – WSNS Devils (10) * Drink Team – GoPro Lublin #51 (11) * Vapol D-Art – Domik Pasywny (12) * Mavericks – Nplay (13) * The Shooters – Kouba (14) * NoToCo – Partizan (15) * ESPO-Pszczółka II – Bobo Team Przemyśl (16) * Symbit – Ibra Poniatowa (17).

Siatkówka

* II liga kobiet: AZS UMCS Lublin – Jedynka PWSZ Tarnów, w sobotę o godz. 14 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Radomka Radom, w sobotę o godz. 18 w hali ZS nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim.

* II liga mężczyzn: UKS Biała Podlaska – Huragan Międzyrzec Podlaski, w sobotę o godz. 19 w hali przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.

Lekkoatletyka

* Drugi bieg z cyklu Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden Lublin, w sobotę od godz. 8.30 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. O tej godzinie pracę rozpocznie biuro zawodów. Godzinę później na trasę wyruszają dzieci, a o godz. 11 rozpocznie się bieg główny na dystansie 5 km.

Tenis Stołowy

* VI turniej Grand Prix Lublina, w sobotę o godz. 9 (kategoria żaczek i żak do 10 lat) i godz. 10 (kategoria open) w hali Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!