Sport KALENDARZ

6-8 maja

Dodano: 6 maja 2016, 08:18

FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze, w sobotę o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* III liga, sobota (wszystkie mecze o godz. 17): Avia Świdnik – Resovia * Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski * AMSPN Hetman Zamość – JKS 1909 Jarosław. Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów (16).

* IV liga, sobota: Opolanin Opole Lubelskie – Włodawianka Włodawa (13.30) * Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna (16) * Victoria Żmudź – Unia Hrubieszów (17). Niedziela: Kryształ Werbkowice – Granica Dorohusk (15) * Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska (16) * Janowianka Janów Lubelski – Polesie Kock (16) * Lutnia Piszczac – Hetman Żółkiewka (16) * Orion Niedrzwica Duża – Orlęta Łuków (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): ŁKS Łazy – Unia Żabików (14) * Grom Kąkolewnica – Dąb Dębowa Kłoda (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski – Granica Terespol (16) * Janowia Janów Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * LKS Milanów – LZS Dobryń (16) * Niwa Łomazy – Tytan Wisznice (16) * Orzeł Czemierniki – Sokół Adamów (16).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Start Krasnystaw (13) * Spółdzielca Siedliszcze – Unia Rejowiec (16) * Brat Siennica Nadolna – Eko Różanka (17) * Ruch Izbica – Sawena Sawin (17). Niedziela: Frassati Fajsławice – Unia Białopole (16) * Tatran Kraśniczyn – GKS Pławanice/Kamień (16) * Ogniwo Wierzbica – Kłos Chełm (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Orły Kazimierz – Iskra Krzemień (15) * Stal Poniatowa – KS Dąbrowica (17). Niedziela: Perła Borzechów – Granit Bychawa (15) * Ruch Ryki – Tajfun Ostrów Lubelski (16) * Płomień Trzydnik Duży – Tęcza Bełżyce (16) * LKS Wierzchowiska – GKS Niemce (17) * Wisła II Puławy – Piaskovia Piaski (17) * POM Iskra Piotrowice – Unia Wilkołaz (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Grom Różaniec – Granica Lubycza Królewska (15). Niedziela: Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów (12) * Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość (13) * Pogoń 96 Łaszczówka – Ostoja Skierbieszów (13) * Sokół Zwierzyniec – Łada 1945 Biłgoraj (16) * Igros Krasnobród – Włókniarz Frampol (16) * Victoria Łukowa/Chmielek – Cosmos Józefów (17) * Orkan Bełżec – Roztocze Szczebrzeszyn (17).

Piłka ręczna

* Pierwsze mecze o trzecie miejsce w Superlidze mężczyzn: Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn, w sobotę i niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR, przy Al. Partyzantów w Puławach.

Lekkoatletyka

* 4. PZU Maraton Lubelski, w niedzielę od godz. 9. Start i meta będą się znajdowały na Placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Podnoszenie ciężarów

* Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat, od piątku do niedzieli o godz. 9 w hali, przy ul. Szczebrzeskiej w Zamościu.

Trial rowerowy

* I runda Pucharu Polski, w sobotę od godz. 12 na placu, przy Al. Lotników Polskich w Świdniku.

Pływanie

* Międzynarodowe Zawody Pływackie XI Puchar Roztocza 2016, w sobotę od godz. 10.15 (uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na godz. 10) i niedzielę od godz. 9.30 na pływalni MOSiR, przy ul. Zamoyskiego w Zamościu.

Futbol amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin – Silesia Rebels, w niedzielę o godz. 14 na stadionie MOSiR, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Tenis stołowy

* Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima – KU AZS UE Wrocław, w sobotę o godz. 16 w hali AOS UMCS, przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

* II Turniej Grand Prix Lublin 2016, w sobotę od godz. 9 (żaczki i młodsi) i godz. 10 (kategoria open) w Szkole Podstawowej nr 51, przy ul. Bursztynowej 51 w Lublinie.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi 2016”o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej, przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, a drugi dla młodych talentów do lat 14. Szczegóły na stronie internetowej szachy.lublin.pl.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

9. KOLEJKA 15-18 września
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica 1:0
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1
Legia Warszawa - Cracovia 1:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:3

TABELA

1. Lech 9 18 15-4
2. Górnik 9 16 20-13
3. Zagłębie 9 16 14-7
4. Legia 9 16 12-9
5. Wisła K. 9 16 12-12
6. Jagiellonia 9 15 13-12
7. Sandecja 9 14 9-8
8. Śląsk 9 13 12-12
9. Korona 9 11 10-11
10. Arka 9 11 8-10
11. Wisła P. 9 11 8-12
12. Lechia 9 10 13-13
13. Pogoń 9 8 8-12
14. Piast 9 8 9-16
15. Cracovia 9 6 10-16
16. Bruk-Bet 9 5 6-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!