Sport KALENDARZ

Imprezy sportowe w Lubelskiem: 16-18 lutego

Dodano: 15 lutego 2018, 18:26

(fot. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłka nożna

* Mecze sparingowe, sobota: Hetman Zamość – Sokół Sieniawa (o godz. 11, w Zamościu) * Avia Świdnik – Chełmianka Chełm (o godz. 11.30, w Świdniku) * Lublinianka – Stal Kraśnik (12, na bocznym boisku Areny Lublin) * Górnik Łęczna – Motor Lublin (12, w Łęcznej) * Wisła Puławy – FK Gorodieja (12, w Puławach) * Podlasie Biała Podlaska – ŁKS Łomża (13, w Białej Podlaskiej) * Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa Chmielek (13, w Zamościu) * Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz (13, w Puławach) * Wisła Puławy – Energia Kozienice (14, w Puławach) * Powiślak Końskowola – Wisła II Puławy (16, w Puławach) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Motor Lublin CLJ (18, na bocznym boisku Areny Lublin). Niedziela: Łada 1945 Biłgoraj – Kłos Chełm (16, w Zamościu).

* XXV Mistrzostwa Lublina w Halowej Piłce Nożnej, w niedzielę od godz. 14 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* II liga mężczyzn: TBV Start II Lublin – KS Rosa Sport Radom, w niedzielę o godz. 16 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Rozgrywki LNBA: w sobotę i niedzielę w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza w Lublinie. Program weekendu, sobota: Mavericks – Winiarnia u Dyszona (12) * Nplay – Antyshop.pl (13) * Ibra Lipert.pl – Fortepiano (14) * Symbit – Drink Team (15) * Alpaca-Alfachem – Venta (16) * Vapol D-Art – GoPro 51 (17) * Korwex – Devils (18) * KSC Rodmos – NoToCo (19). Niedziela: Espo Pszczółka II – Family Team (12) * Kouba – Folpak (13) * DBros – Partizan (14) * Kadeo Nadar – Grizzly Asseco BS (15) * Alco – Arkada (16) * Matematyka – Kaddi.pl (17) * Bracia Mrozik – Ekbud Team (18).

Biegi

* „Trzecia Dycha do Maratonu”, w nocy z soboty na niedzielę na terenie Parku Naukowo – Technologicznego przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie (tam będzie zlokalizowany start i meta). Początek biegu zaplanowany jest na godz. 22.30.

Pływanie

* Ogólnopolskie Zawody – Memoriał Henryka Kosakowskiego, w sobotę od godz. 9 (rozgrzewka rozpocznie się o godz. 8.15) i 15.45 (rozgrzewka od godz. 15) na pływalni Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Biegi narciarskie

* XIII Puchar Roztocza – eliminacje OOM – Bieg na Igrzyska 2018, w piątek od godz. 12 i sobotę od godz. 9.15 na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim.

* Mistrzostwa Polski Młodzików – Ogólnopolskie Zawody UKS-ów dla kategorii junior D i E, w piątek od godz. 14.05, sobotę od godz. 11.55 i niedzielę od godz. 9.30 na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim.

Tenis stołowy

* I Grand Prix LZS 2018, w sobotę od godz. 9.30 w sali sportowej Gimnazjum w Niedźwiadzie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

23. KOLEJKA
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:0
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica

TABELA

1. Legia 23 44 35-24
2. Jagiellonia 23 42 32-24
3. Lech 23 40 32-16
4. Górnik 22 36 42-36
5. Wisła P. 23 36 32-29
6. Korona 23 35 38-31
7. Wisła K. 23 35 34-29
8. Arka 23 32 28-23
9. Zagłębie 23 32 33-29
10. Śląsk 23 27 28-37
11. Cracovia 23 25 30-34
12. Lechia 23 25 31-36
13. Piast 23 23 24-33
14. Sandecja 23 22 24-37
15. Bruk-Bet 22 21 23-36
16. Pogoń 23 20 25-37
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!