Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na dni 12-14 września

Dodano: 10 września 2015, 21:42

Lublinianka w sobotę o godz. 17 podejmuje na Arenie Lublin Resovię<br />
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
Lublinianka w sobotę o godz. 17 podejmuje na Arenie Lublin Resovię
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Piłka nożna

* Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Kraków, w poniedziałek o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy – Gryf Wejherowo, w sobotę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: AMSPN Hetman Zamość – Karpaty Krosno (15) * Lublinianka Lublin – Resovia (17). Niedziela: Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski (15).

* IV liga, sobota: Lutnia Piszczac – Opolanin Opole Lubelskie (16). Niedziela: Orion Niedrzwica Duża – Powiślak Końskowola (16) * Hetman Żółkiewka – Victoria Żmudź (16) * Granica Dorohusk – Stal Kraśnik (16) * Włodawianka Włodawa – Janowianka Janów Lubelski (16) * Górnik II Łęczna – Polesie Kock (16) * Unia Hrubieszów – Podlasie Biała Podlaska (16) * Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice (17).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Sokół Adamów – Dąb Dębowa Kłoda * Orzeł Czemierniki – Tytan Wisznice * Niwa Łomazy – Unia Żabików * ŁKS Łazy – LZS Dobryń * LKS Milanów – Dwernicki Stoczek Łukowski * Janowia Janów Podlaski – Granica Terespol * Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Białopole – Brat Siennica Nadolna (12) * Unia Rejowiec – Ruch Izbica (13). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 15): Spółdzielca Siedliszcze – Frassati Fajsławice * Eko Różanka – Tatran Kraśniczyn * Sawena Sawin – Ogniwo Wierzbica * GKS Pławanice/Kamień – Sparta Rejowiec Fabryczny * Kłos Chełm – Start Krasnystaw.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Unia Wilkołaz – KS Dąbrowica (16) * Iskra Krzemień – Wisła II Puławy (17) * Piaskovia Piaski – POM Iskra Piotrowice (17). Niedziela: GKS Niemce – Płomień Trzydnik Duży (11) * Tajfun Ostrów Lubelski – LKS Wierzchowiska (14) * Granit Bychawa – Ruch Ryki (16) * Perła Borzechów – Orły Kazimierz (16) * Tęcza Bełżyce – Stal Poniatowa (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Ostoja Skierbieszów – Roztocze Szczebrzeszyn (17). Niedziela: Korona Łaszczów – Victoria Łukowa/Chmielek (14) * Włókniarz Frampol – Huczwa Tyszowce (15) * Łada 1945 Biłgoraj – Igros Krasnobród (17) * Sokół Zwierzyniec – Olimpia Miączyn (16) * Omega Stary Zamość – Grom Różaniec (16) * Granica Lubycza Królewska – Pogoń 96 Łaszczówka (16) * Cosmos Józefów – Orkan Bełżec (16).

* Centralna Liga Juniorów: TOP 54 Biała Podlaska – Korona Kielce, w sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Zdanowskiego w Białej Podlaskiej.

* Turniej TKKF Omega: Jesienne Grand Prix w piłce nożnej dla dzieci, w sobotę od godz. 10 na Orliku na Felinie w Lublinie.

* Turniej TKKF Omega: Jesienny Puchar Omegi, w niedzielę od godz. 12 na Orliku na Felinie w Lublinie.

* Turniej TKKF Omega: Jesienny Puchar Lublina, w niedzielę od godz. 18.30 na Orliku przy Al. Racławickich w Lublinie.

Piłka ręczna

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – AZS AWF Warszawa, w sobotę o godz. 13 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Imprezy

* Obchody 65-lecia istnienia klubu Orzeł Urzędów i sportu masowego w gminie Urzędów. Program imprezy, sobota: uroczyste otwarcie imprezy (godz. 14) * mecz z udziałem oldbojów Orzeł Urzędów – GKS Gościeradów (14.30) * blok sportowy i imprezy towarzyszące: wystawa sportowa (plansze zdjęciowe), spływ kajakowy po rzece „Urzędówce”, mecz siatkówki drużyn z Zespołu Szkoły Ogólnokształcącej im. Władysława Jagiełły w Urzędowie, występy zespołów muzycznych z terenu gminy Urzędów (16-19) * uroczyste zakończenie zawodów (19).

Tenis stołowy

* VIII turniej Grand Prix Lublin 2015, w niedzielę od godz. 9 (dla zawodników urodzonych w roku 2006 i młodszych, a także weteranów 70 lat i starszych) i 10 (kategoria open) w sali SP 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w sobotę od godz.9 w hali sportowej ZSZ i II LO przy ul. Modrzewskiego we Włodawie.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!