Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 9 kwietnia 2015, 19:00

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, w poniedziałek o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik, w sobotę o godz. 15 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Avia Świdnik – Stal Kraśnik (15) * Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wisłoka Dębica (16). Niedziela: Motor Lublin – Hetman Żółkiewka (16, na Arenie Lublin).

* IV liga, sobota: Górnik II Łęczna – Victoria Żmudź (16). Niedziela: Kryształ Werbkowice – Omega Stary Zamość (14) * Powiślak Końskowola – Lewart Lubartów (14.30) * Włodawianka Włodawa – Janowianka Janów Lubelski (15) * Łada 1945 Biłgoraj – Ruch Ryki (16) * Orion Niedrzwica Duża – Grom Kąkolewnica (16) * Orlęta Łuków – Czarni Dęblin (16) * Opolanin Opole Lubelskie – AMSPN Hetman Zamość (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Janowia Janów Podlaski – LZS Dobryń * Huragan Międzyrzec Podlaski – Unia Krzywda * ŁKS Łazy – Dwernicki Stoczek Łukowski * Niwa Łomazy – Orkan Wojcieszków * Sokół Adamów – Lutnia Piszczac * Granica Terespol – Unia Żabików * Dąb Dębowa Kłoda – Orzeł Czemierniki.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica (16) * Granica Dorohusk – Hutnik Ruda-Huta (16.30). Niedziela: Kłos Chełm – Unia Rejowiec (13) * Start Krasnystaw – Frassati Fajsławice (16.15) * Ogniwo Wierzbica – Tatran Kraśniczyn (16.15) * Brat Siennica Nadolna – Sawena Sawin (16.15) * GKS Pławanice/Kamień – Unia Białopole (16.15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: LKS Wierzchowiska – Wisła Annopol (14, w Piaskach) * Tęcza Bełżyce – Wisła II Puławy (16) * Piaskovia Piaski – Unia Wilkołaz (17). Niedziela: Polesie Kock – Perła Borzechów (14) * POM Iskra Piotrowice – KS Dąbrowica (15) * Błękit Cyców – Iskra Krzemień (15) * Sokół Konopnica – Hetman Gołąb (16) * Stal Poniatowa – Granit Bychawa (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Gryf Gmina Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka (11) * Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec (16) * Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów (16). Niedziela: Sparta Wożuczyn – Sparta Łabunie (15) * Orion Dereźnia – Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Grom Różaniec – Korona Łaszczów (16) * Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce (16) * Włókniarz Frampol – Igros Krasnobród (17).

* Ekstraklasa kobiet: Górnik Łęczna – AZS Wrocław, w niedzielę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej * AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec, w niedzielę o godz. 11 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

* II turniej Grand Prix dla szkół podstawowych, w sobotę od godz. 10 na Orliku SP nr 52 na Felinie.

* Puchar Omegi dla szkół ponadpodstawowych, w niedzielę od godz. 12 na Orliku SP nr 52 na Felinie.

Squash

* Ogólnopolski Turniej PFS kategorii A – IV Mistrzostwa Polski Wschodniej, w piątek od godz. 18, w sobotę od godz. 9 i w niedzielę od godz. 10 w klubie Cube squash & fitness przy ul. Mackiewicza 7 w Lublinie.

Rugby

* I liga mężczyzn: Budowlani Lublin – Frogs Warszawa, w sobotę o godz. 13 na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Futbol amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin – Silesia Rebels, w niedzielę o godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej w Lublinie.

Piłka ręczna

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk, w sobotę o godz. 16.30 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin – UMKS Trójka Ostrołęka, w sobotę o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Tenis ziemny

* Turniej singlowy open, w sobotę od godz. 9 na kortach przy ul. Wróblewskiego w Puławach. Wpisowe wynosi 40 zł, a więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 81 458 62 69.

Tenis stołowy

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w sobotę od godz. 9 w hali sportowej ZSR przy ul. Parkowej w Woli Osowińskiej.

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów (gry pojedyncze i podwójne), sobotę od godz. 11 w hali sportowej ZSR przy ul. Parkowej ZSR w Woli Osowińskiej.

* Turniej barażowy o wejście do III ligi: udział wezmą ULKS Dragon Wojcieszków, UMKTS LOB Dęblin, MLKS Wola Sernicka i MKS Grot Michał Werbkowice, w niedzielę od godz. 12 w hali sportowej im. Bronisława Malinowskiego przy Zespole Szkół w Werbkowicach.

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów w (drużyny 2-osobowe), w niedzielę od godz. 10 w hali ZSO w Grabowie Szlacheckim.

Podnoszenie ciężarów

* Puchar Starosty Lubelskiego, w sobotę od godz. 11 i niedzielę od godz. 9.30 w hali Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im W. Witosa w Piotrowicach. Startują juniorki i juniorzy 10 klubów zrzeszonych w LOZPC.

Szachy

* Turnieje cykliczne "Szach Królowi 2015” o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10 (potwierdzenie obecności do godz. 9.45) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Pierwszy turniej zostanie rozegrany w kategorii open, drugi dla młodych talentów do lat 14.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

5. KOLEJKA 11-15 sierpnia
Górnik Zabrze  - Arka Gdynia 1:1
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 0:1
Wisła Kraków - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica 1:1

TABELA

1. Wisła K. 5 12 8-5
2. Jagiellonia 5 12 8-6
3. Zagłębie 5 11 7-2
4. Lech 5 8 8-2
5. Górnik 5 8 9-7
6. Arka 5 7 4-2
7. Legia 5 7 7-6
8. Wisła P. 5 7 3-4
9. Korona 5 5 7-7
10. Lechia 5 5 5-5
11. Sandecja 5 5 3-4
12. Bruk-Bet 5 5 3-4
13. Śląsk 5 5 4-6
14. Cracovia 5 4 5-8
15. Pogoń 5 4 3-7
16. Piast 5 1 5-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!