Sport KALENDARZ

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 marca 2015, 18:30

Wydarzeniem weekendu będzie przyjazd do Lublina koszykarskiego mistrza Polski - PGE Turowa Zgorzelec. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 18.

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy - Raków Częstochowa, w sobotę o godz. 15 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Lublinianka - Orlęta Radzyń Podlaski (14, na Arenie Lublin) * Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski (14). Niedziela: Chełmianka - Stal Kraśnik (14).

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: Motor Lublin - Legia Warszawa (12).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Polesie Kock - Błękit Cyców (13).

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec, w sobotę o godz. 18 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* I liga kobiet: AZS UMCS II Lublin - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie * AZS UMCS II Lublin - Hajduk Kominki AZS PWSZ II Gorzów Wielkopolski, w poniedziałek o godz. 17 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Challenge Cup, Azoty Puławy - Benfica Lizbona, w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - ChKS Łódź, w niedzielę o godz. 15 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Rugby

* Mecz sparingowy: Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce, w sobotę o godz. 12 na stadionie przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Boks

* Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, od piątku do niedzieli w hali im. Arkadiusza Gołasia w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1 w Kraśniku. W piątek zawody rozpoczną się o godz. 11, a w sobotę i niedzielę o godz. 8.

Lekkoatletyka

* Szósty i ostatni bieg Grand Prix Lublin City Trail, w sobotę o godz. 11 w Lesie Dąbrowa. Zapisy będą prowadzone także w dniu biegu, opłata startowa to 20 zł.

Tenis stołowy

* I liga kobiet: AZS UMCS Optima Lublin - MKS Jedynka Łódź, w sobotę o godz. 16 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie * AZS UMCS Optima Lublin - KS Bronowianka II Kraków, w niedzielę o godz. 11 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie * UPKS Arka PGKiM Ryki - KS Bronowianka II Kraków, w sobotę o godz. 16 w sali Szkoły Podstawowej przy ul. 15 P.P. w Rykach.

* I liga mężczyzn: AUKS PWSZ Trefl Zamość - LKS Odra KGHM Metraco Roeben Miękinia, w sobotę o godz. 16 w hali przy ul. Zamoyskiego w Zamościu * UKTS ALFA Radzyń Podlaski - VIRET CMC Zawiercie, w sobotę o godz. 16 w sali SP przy ul Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim * AUKS PWSZ Trefl Zamość - BISTS Bielsko Biała, w niedzielę o godz. 12 w hali przy ul. Zamoyskiego w Zamościu.

* II Turniej Grand Prix Lublina 2015, w sobotę od godz. 10 (skrzaci i weterani 70 lat +) i godz. 11 (kategoria open) w Szkole Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22 w Lublinie.

* Mistrzostwa Województwa LZS, w sobotę od godz. 9 w Kocudzy (powiat Janów Lubelski).

  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!