Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

25 marca 2017 r.
21:06

TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 64:68. Zabrakło sił w końcówce

0 9 A A
TBV Start Lublin mógł sprawić w hali Globus dużą niespodziankę, ale ostatecznie przegrał z zespołem ze Zgorzelca
TBV Start Lublin mógł sprawić w hali Globus dużą niespodziankę, ale ostatecznie przegrał z zespołem ze Zgorzelca (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Zespół trenera Davida Dedka przez bardzo długi czas był blisko sprawienia dużego kalibru niespodzianki, ale ostatecznie uległ rywalom na własnym parkiecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lublinianie dobrze rozpoczęli starcie z zespołem ze Zgorzelca, bo po pierwszej kwarcie prowadzili 15:12. W kolejnej odsłonie TBV Start nadal prezentował się lepiej od rywali. Skuteczność w ataku połączona z dobrą gra w defensywie zaowocowała tym, że lubelski zespół na przerwę zszedł prowadząc 36:26.

W trzeciej kwarcie zawodnicy obu zespołów dostarczyli kibicom najwięcej emocji. TBV Start i PGE Turów przez długi czas grali niemal punkt za punkt, ale ostatecznie znów minimalnie lepsi okazali się gospodarze i przed decydującymi minutami zespół trenera Dedka miała 13 „oczek” przewagi nad rywalem. Niestety, lublinianom w ostatniej kwarcie nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu. Gospodarze zdołali zdobyć zaledwie siedem punktów, podczas gdy rywale uzbierali ich aż 24, a co za tym idzie całkowicie odwrócili losy spotkania zwyciężając w hali Globus 68:64.

TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 64:68 (15:12, 21:14, 21:18, 7:24)

Start: Covington 17, Wiggins 13, Balmazović 10, Kellogg 8, Jankowski 5, Trojan 5, Dziemba 2, Dłoniak 2, Boone 2, Bonarek, Kowalski, Ciechociński.

PGE Turów: Michalak 18, Ikovlev 15, Archibeque 11, Nikolić 7, Brown 5, Carter 7, Jackson 5, Gospodarek, Borowski, Bochno, Lichnowski.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 marca 2017 o 09:24
Bądźmy szczerzy! Biorąc pod uwagę, że grało 12 zawodników, pisanie o braku sił jest kompromitacją dla redaktora! To jest brak umiejętności wsparty, ewentualnie, gwizdkami sędziów.Redaktor żeby pomniejszyć kiepską postawę gospodarzy ukrył, że na zaledwie niecałe 4 minuty przed końcem 3 kwarty było 52:33!!! Dwie rzeczy rzucają się w oczy, bardzo duża liczba fauli odgwizdywana przez sędziów naszym wysokim i kolejny z calej serii meczów gdzie Start przestaje grać po mniej więcej dwóch i pół kwarty.Gdyby mecze kończyły się po 25 minutach czystej gry, koszykarze z Lublina byliby w ścisłej czołówce.Dotyczy to meczów u siebie, jak i na wyjeździe.
Bądźmy szczerzy! Biorąc pod uwagę, że grało 12 zawodników, pisanie o braku sił jest kompromitacją dla redaktora! To jest brak umiejętności wsparty, ewentualnie, gwizdkami sędziów.Redaktor żeby pomniejszyć kiepską postawę gospodarzy ukrył, że na zaledwie niecałe 4 minuty przed końcem 3 kwarty było 52:33!!! Dwie rzeczy rzucają się w oczy, bardzo duża liczba fauli odgwizdywana przez sędziów naszym wysokim i kolejny z calej serii meczów gdzie Start przestaje grać po mniej więcej dwóch i pół kwarty.Gdyby mecze kończyły się po 25 minutach czystej... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2017 o 08:59
Obserwowałem wynik w necie. Kiedy na 3:46 przed końcem 3 kwarty było 52:33 dla Startu myślałem że juz pozamiatane i wygrana jest oczywistością.co to za pieprzenie o braku sił, kiedy roruje się składem i dokonuje częstych zmian ? Co mają powiedzieć koszykarki gdzie dwie czołowe zawodniczki przebywają na parkiecie po 40 minut. Ja wiem, że u kobiet to nie jest to tempo gry co u mężczyzn.ale bez przesady.To jest już n-ty mec przegrywany w ten sposób ale tutaj pobili już rekord.Nie byłem na tym meczu ale dziwi mnie dużo większa liczba fauli Startu podczas gdy to Turów gonił wynił.wyjątkowy brak umiejetności , czy pomoc sędziów dla TUROWA ? Jak znam zycie, pewno jedno i drugie.
Obserwowałem wynik w necie. Kiedy na 3:46 przed końcem 3 kwarty było 52:33 dla Startu myślałem że juz pozamiatane i wygrana jest oczywistością.co to za pieprzenie o braku sił, kiedy roruje się składem i dokonuje częstych zmian ? Co mają powiedzieć koszykarki gdzie dwie czołowe zawodniczki przebywają na parkiecie po 40 minut. Ja wiem, że u kobiet to nie jest to tempo gry co u mężczyzn.ale bez przesady.To jest już n-ty mec przegrywany w ten sposób ale tutaj pobili już rekord.Nie byłem na tym meczu ale dziwi mnie dużo większa liczba fauli Start... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 23:09
maja co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarzy AZS- u ! Brawo chłopaki! Brawo kibice!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 22:27
No pechowa i kiepska końcówka meczu. A było tak dobrze!!!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 22:21
Mają co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarek...
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 22:03
hahahaha!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 21:43
Szok!!! Tak przegrać wygrany mecz???? Cieniasy!!!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 21:31
Jak można tak spier..... wygrany mecz masakra
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 21:26
Pelczar....... Ty juz wiesz co
Avatar
Gość / 26 marca 2017 o 09:24
Bądźmy szczerzy! Biorąc pod uwagę, że grało 12 zawodników, pisanie o braku sił jest kompromitacją dla redaktora! To jest brak umiejętności wsparty, ewentualnie, gwizdkami sędziów.Redaktor żeby pomniejszyć kiepską postawę gospodarzy ukrył, że na zaledwie niecałe 4 minuty przed końcem 3 kwarty było 52:33!!! Dwie rzeczy rzucają się w oczy, bardzo duża liczba fauli odgwizdywana przez sędziów naszym wysokim i kolejny z calej serii meczów gdzie Start przestaje grać po mniej więcej dwóch i pół kwarty.Gdyby mecze kończyły się po 25 minutach czystej gry, koszykarze z Lublina byliby w ścisłej czołówce.Dotyczy to meczów u siebie, jak i na wyjeździe.
Bądźmy szczerzy! Biorąc pod uwagę, że grało 12 zawodników, pisanie o braku sił jest kompromitacją dla redaktora! To jest brak umiejętności wsparty, ewentualnie, gwizdkami sędziów.Redaktor żeby pomniejszyć kiepską postawę gospodarzy ukrył, że na zaledwie niecałe 4 minuty przed końcem 3 kwarty było 52:33!!! Dwie rzeczy rzucają się w oczy, bardzo duża liczba fauli odgwizdywana przez sędziów naszym wysokim i kolejny z calej serii meczów gdzie Start przestaje grać po mniej więcej dwóch i pół kwarty.Gdyby mecze kończyły się po 25 minutach czystej... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2017 o 08:59
Obserwowałem wynik w necie. Kiedy na 3:46 przed końcem 3 kwarty było 52:33 dla Startu myślałem że juz pozamiatane i wygrana jest oczywistością.co to za pieprzenie o braku sił, kiedy roruje się składem i dokonuje częstych zmian ? Co mają powiedzieć koszykarki gdzie dwie czołowe zawodniczki przebywają na parkiecie po 40 minut. Ja wiem, że u kobiet to nie jest to tempo gry co u mężczyzn.ale bez przesady.To jest już n-ty mec przegrywany w ten sposób ale tutaj pobili już rekord.Nie byłem na tym meczu ale dziwi mnie dużo większa liczba fauli Startu podczas gdy to Turów gonił wynił.wyjątkowy brak umiejetności , czy pomoc sędziów dla TUROWA ? Jak znam zycie, pewno jedno i drugie.
Obserwowałem wynik w necie. Kiedy na 3:46 przed końcem 3 kwarty było 52:33 dla Startu myślałem że juz pozamiatane i wygrana jest oczywistością.co to za pieprzenie o braku sił, kiedy roruje się składem i dokonuje częstych zmian ? Co mają powiedzieć koszykarki gdzie dwie czołowe zawodniczki przebywają na parkiecie po 40 minut. Ja wiem, że u kobiet to nie jest to tempo gry co u mężczyzn.ale bez przesady.To jest już n-ty mec przegrywany w ten sposób ale tutaj pobili już rekord.Nie byłem na tym meczu ale dziwi mnie dużo większa liczba fauli Start... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 23:09
maja co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarzy AZS- u ! Brawo chłopaki! Brawo kibice!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 22:27
No pechowa i kiepska końcówka meczu. A było tak dobrze!!!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 22:21
Mają co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarek...
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 22:03
hahahaha!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 21:43
Szok!!! Tak przegrać wygrany mecz???? Cieniasy!!!
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 21:31
Jak można tak spier..... wygrany mecz masakra
Avatar
Gość / 25 marca 2017 o 21:26
Pelczar....... Ty juz wiesz co
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 0 2

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 18

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 30

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 6

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.