Sport

UKS Olimpia Biała Podlaska blisko podium

Dodano: 23 czerwca 2016, 09:24

FOT. DW
FOT. DW

Dobry występ UKS Olimpii Biała Podlaska podczas turnieju finałowego Pucharu ZPRP Młodzików

Trzydniowe zawody rozegrane zostały w Kielcach. Podopieczni trenera Marcina Stefańca zajęli czwarte miejsce w Polsce. W spotkaniu o brązowy medal przegrali z Euco UKS Dziewiątka Legnica 25:28. Mistrzem została Anilana Łódź, a wicemistrzem Agrykola Warszawa.

Wyniki spotkań grupowych UKS Olimpii Biała Podlaska (grupa A): UKS Olimpia Biała Podlaska – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 17:19 (8:10) * Olimpia – Muks 21 Płock 22:21 (6:9) * Olimpia – UKS Ułan SP 48 Bydgoszcz 24:20 (13:10).

Pozostałe mecze w grupie A: UKS Ułan Sp 48 Bydgoszcz – Muks 21 Płock 19:21 (7:10) * Ułan – Euco UKS Dziewiątka Legnica 22:24 (10:12) * Muks – Dziewiątka 26:33 (10:14).

Wyniki spotkań w grupie B: UKPR Agrykola Warszawa – UKS Miś Gorzów Wielkopolski 24:19 (11:8) * UKS Anilana Łódź – KS Vive Tauron Kielce 24:13 (11:9) * Agrykola – Vive Tauron 17:17 (7:7) * Anilana – Miś 28:10 (15:4) * Agrykola – Anilana 12:19 (3:11) * Vive Tauron – Miś 24:21 (9:8).

Mecze o miejsca 5-8: Muks – Miś 30:24 (15:13) * Vive Tauron – Ułan 15:20 (9:11) * półfinały (o miejsca 1-4): Agrykola – Dziewiątka 23:22 (10:11) * Olimpia – Anilana 13:31 (5:15).

Spotkania o poszczególne lokaty: o 7 miejsce: Miś – Vive Tauron 14:23 (7:10) * o 5 miejsce: Muks – Ułan 30:24 (16:11) * Dziewiątka – Olimpia 28:25 (11:12) * finał: Agrykola – Anilana 18:27 (9:13).

Klasyfikacja końcowa turnieju finałowego Pucharu ZPRP Młodzików: 1. UKS Anilana Łódź, 2. UKPR Agrykola Warszawa, 3. Euco UKS Dziewiątka Legnica, 4. UKS Olimpia Biała Podlaska, 5. MUKS 21 Płock, 6. UKS Ułan SP 48 Bydgoszcz, 7. KS Vive Tauron Kielce, 8. UKS Miś Gorzów Wielkopolski.

Kadra UKS Olimpia Biała Podlaska i zdobycz bramkowa zawodników podczas turnieju finałowego w Kielcach: Jakub Jaszczuk 3, Dawid Fic 15, Piotr Cielecki, Jakub Polok 39, Marcin Michalczuk, Gabriel Olichwiruk 22, Jakub Wawryniuk, Patryk Lewczuk, Jakub Tarasiuk, Jakub Stroiński, Hubert Niedzielski, Kacper Winnicki 5, Daniel Kobyliński 4. Trener: Marcin Stefaniec.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!