Wisła Puławy gorsza od Znicza Pruszków

Dodano: 11 lutego 2017, 18:36

Kolejny mecz kontrolny mają za sobą piłkarze z Puław. Wisła w sobotę zmierzyła się w Warszawie ze Zniczem Pruszków. Lepszy okazał się ligowy rywal, który wygrał 2:1.

Już po 29 minutach Znicz miał na koncie dwie bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Maciej Machalski, który zaliczył epizod w klubie z Puław. Później na listę strzelców wpisał się jeszcze Maksymilian Banaszewski. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej odsłonie szybko kontaktowe trafienie zaliczył Dawid Pożak, ale więcej bramek już nie padło. W drużynie trener Adama Buczka nie wystąpił żaden zawodnik testowany. Do gry po kontuzji wrócił Adrian Popiołek, ale zabrakło Adama Patory, który wypadł ze składu po środowym meczu kontrolnym z Radomiakiem.

W następnym tygodniu Konrada Nowaka i jego kolegów czekają dwa spotkania. W środę z Chełmianką, a w sobotę z Pogonią Siedlce.

Znicz Pruszków – Wisła Puławy 2:1 (2:0)

Bramki: Machalski (8), Banaszewski (29) – Pożak (57).

Wisła, I połowa: Witan – Hiszpański, Pielach (38 Żemło), Poznański, Litwiniuk, Smektała, Płonowski, Cierpka, Szczotka, Patejuk, Nowak. II połowa: Penkowec – Hiszpański, Żemło, Gusocenko, Litwiniuk, Pożak, Płonowski (57 Popiołek), Głaz, Maksymiuk, Patejuk(56 Smektała), Darmochwał.