piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Świdnik

Nie zabierajcie nam głosu!

Dodano: 28 lipca 2005, 20:35

Miało go nie być dwa tygodnie. Tak zapewniali urzędnicy. Od tego czasu minął przeszło miesiąc. Teraz wersja się zmieniła. Możliwe, że forum internetowego na oficjalnej stronie Świdnika nie będzie w ogóle.

Przed miesiącem forum na stronie www.swidnik.pl zaatakował haker. Dlatego zostało wyłączone, a profesjonalna firma pracowała nad jego zabezpieczeniem. Od tego czasu internauci cierpliwie czekali na ponowne włączenie forum.
- Pewne jest, że trzeba je zabezpieczyć. Poczekamy, aż znowu będzie czynne - mówi Adam, który pisze na forum regularnie od kilku miesięcy. -Jestem ze Świdnika i chcę pogadać z innymi o naszym mieście. A przy okazji czegoś ciekawego się dowiedzieć.
Internetowym forum zajmuje się Urząd Miasta. Urzędnicy twierdzą, że zabezpieczanie strony przed hakerami już się zakończyło. Ale forum nadal jest nieczynne.
- Nie włączyliśmy go, bo zastanawiamy się nad jego przyszłością - mówi Piotr Jankowski z Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta. - Forum ma zaledwie kilkunastu stałych użytkowników, a my ponosimy ogromne koszty. Płacimy za wszystko: administrowanie, powierzchnię i zabezpieczenia. To jest naprawdę duża suma. Dlatego zastanawiamy się nad zmianą jego formuły. Możliwe, że zupełnie zniknie z naszej strony, albo zostanie przeniesione gdzie indziej.
- Ale tak nie można - denerwuje się Adam. - Po prostu odbierają nam głos. Przecież nie ma w tej chwili innego miejsca, gdzie możemy porozmawiać o sprawach naszych i naszego miasta.
Ostateczna decyzja należy do burmistrza Waldemara Jaksona. Dopóki jej nie podejmie - forum nie zostanie ponownie uruchomione. Burmistrz jest teraz na urlopie. Do sprawy wrócimy.
Co sądzisz o decyzji urzędników? Czekamy na Twoją opinię pod nr 46-26-870 lub 46-26-818. Możesz również wysłać maila:tygodnik.swidnik@dziennikwschodni.pl (kal)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!