Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

16 stycznia 2008 r.
12:17
Edytuj ten wpis

Pobili, bo miał szalik Avii

0 54 A A

Policja ustaliła kto pobił młodego mężczyznę, za to na szyi miał szalik z barwami "Avii” Świdnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Napastnicy to Łukasz S. i Adrian G., pseudokibice "Górnika” Łęczna.

Obaj mężczyźni, za burdy podczas meczu, mieli orzeczony przez sąd zakaz wstępu na stadiony. 19-letniego ucznia zaatakowali w połowie grudnia.

- Chłopak czekał na znajomych w galerii przy ul. Wyszyńskiego - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. - Zauważył, że obserwuje go kilku mężczyzn. Skierował się do wyjścia. Wtedy podbiegło do niego dwóch młodych mężczyzn. Chcieli, żeby oddal im szalik.

Po chwili napastników było już czterech. Jeden z nich przytrzymywał 19-latka, drugi kopał go w brzuch. Na koniec zabrali mu szalik i uciekli.

Policjanci najpierw dowiedzieli się od świadków, że napastnicy odjechali białym samochodem na łęczyńskich numerach rejestracyjnych. To pomogło ustalić ich nazwiska. Łukasz S. i Adrian G. zostali zatrzymani w tym tygodniu. Odpowiedzą za rozbój. Wczoraj Sąd Rejonowy w Lublinie aresztował Adriana G.

- Zatrzymanie kolejnych osób to kwestia czasu - zapowiada Smarzak.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eehhhhh / 27 grudnia 2008 o 22:58
nemo napisał:
Jak Łęczna była miastem, to w Śmietniku twoja babka pasła kozy, FRAJERZE!! Wielkie mi miasto o 50 (pięćdziesiędzioletniej) tradycji


No to teraz chlopczyku z Łęcznej odpowiedz co to za klub z bogatą w zaledzwie 29 lat tradycją?
A teraz komunikat dla wszystkich "kibiców", "hool'sów", "hooliganów", "chuliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lepiej pieniadze stracone na siedzeniu w internecie przeznaczylibyscie na bilet i chodz raz wybrali sie na stadion pokibicowac.
PozdrAVIAm
huliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:15
Łączna to kopalniane szczury a w świdniku pomogła im psiarnia jak " pogonili" AVIUNIE z sektora cfaniaki z psiarnią he he aha i jeszcze cykory boją sie dostać wpier*** od moturu to zrobili sobie zgode wstyd ŻYDZI
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:04
szczury kopalniane wypier***ac do kopalni tam wasze miejsce wy śmiecie
Avatar
Gość / 2 września 2008 o 23:01
co za pedały,zbierzcie sie cfaniaki i sie sami napier***ajcie.....a nie wiksy w głowie wiecej cpajcie.......a jestem z poznania tu tez jest inne zycie.....ale bez przesady tylko pustaki uzywają siły bo na nic innego ich niestac!!!!!!!
Avatar
Ona_ / 25 sierpnia 2008 o 10:36
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI, że prawdziwi KIBICE !

po 4 DO KOMORY GAZOWEEEEEEEEJ ŻYDZI !
<żydzi, żydzi cała POLSKA was się wstydzi !>
w s T y d
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI... rozwiń
Avatar
smoli / 24 sierpnia 2008 o 07:29
lycna to kopalniane szczury wypie...ć do kopalni tam wasze miejsce
Avatar
LKS_radzyn / 24 lipca 2008 o 20:39
Nasza Ziemia Święta Radzyń i Orlęta!!!!!!.Pozdro dla Łęcznej Radzyń Was popiera.Świdnik i Nam zalazl za skure,ale trzeba z takimi zyc niestety.Łęczna-lubelszczyzna jest Wam wdzięczna.Pozdro dla kibiców z Łęcznej:)
Avatar
GKS PSYCHO-FANS / 18 lipca 2008 o 02:12
J€bać AVIEEEEEEE!!!!

Poko loko Łęczna spoko, Avii Świdnik to ch*** w oko
Avatar
Gość / 3 czerwca 2008 o 08:49
FRJERZY!! USTAWKI ZWYKŁEJ ZAWSZE GÓENIK ODMAWIA! 4 NA 1!!


A NA DNIACH ŚWIDNIKA ŁĘCZNA DOSTAŁA PRZEKOPKE!!
Avatar
Naucz się ortografii. / 23 maja 2008 o 13:12
yee napisał:
GÓRNIK ŁĘCZNA!
Avatar
eehhhhh / 27 grudnia 2008 o 22:58
nemo napisał:
Jak Łęczna była miastem, to w Śmietniku twoja babka pasła kozy, FRAJERZE!! Wielkie mi miasto o 50 (pięćdziesiędzioletniej) tradycji


No to teraz chlopczyku z Łęcznej odpowiedz co to za klub z bogatą w zaledzwie 29 lat tradycją?
A teraz komunikat dla wszystkich "kibiców", "hool'sów", "hooliganów", "chuliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lepiej pieniadze stracone na siedzeniu w internecie przeznaczylibyscie na bilet i chodz raz wybrali sie na stadion pokibicowac.
PozdrAVIAm
huliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:15
Łączna to kopalniane szczury a w świdniku pomogła im psiarnia jak " pogonili" AVIUNIE z sektora cfaniaki z psiarnią he he aha i jeszcze cykory boją sie dostać wpier*** od moturu to zrobili sobie zgode wstyd ŻYDZI
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:04
szczury kopalniane wypier***ac do kopalni tam wasze miejsce wy śmiecie
Avatar
Gość / 2 września 2008 o 23:01
co za pedały,zbierzcie sie cfaniaki i sie sami napier***ajcie.....a nie wiksy w głowie wiecej cpajcie.......a jestem z poznania tu tez jest inne zycie.....ale bez przesady tylko pustaki uzywają siły bo na nic innego ich niestac!!!!!!!
Avatar
Ona_ / 25 sierpnia 2008 o 10:36
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI, że prawdziwi KIBICE !

po 4 DO KOMORY GAZOWEEEEEEEEJ ŻYDZI !
<żydzi, żydzi cała POLSKA was się wstydzi !>
w s T y d
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI... rozwiń
Avatar
smoli / 24 sierpnia 2008 o 07:29
lycna to kopalniane szczury wypie...ć do kopalni tam wasze miejsce
Avatar
LKS_radzyn / 24 lipca 2008 o 20:39
Nasza Ziemia Święta Radzyń i Orlęta!!!!!!.Pozdro dla Łęcznej Radzyń Was popiera.Świdnik i Nam zalazl za skure,ale trzeba z takimi zyc niestety.Łęczna-lubelszczyzna jest Wam wdzięczna.Pozdro dla kibiców z Łęcznej:)
Avatar
GKS PSYCHO-FANS / 18 lipca 2008 o 02:12
J€bać AVIEEEEEEE!!!!

Poko loko Łęczna spoko, Avii Świdnik to ch*** w oko
Avatar
Gość / 3 czerwca 2008 o 08:49
FRJERZY!! USTAWKI ZWYKŁEJ ZAWSZE GÓENIK ODMAWIA! 4 NA 1!!


A NA DNIACH ŚWIDNIKA ŁĘCZNA DOSTAŁA PRZEKOPKE!!
Avatar
Naucz się ortografii. / 23 maja 2008 o 13:12
yee napisał:
GÓRNIK ŁĘCZNA!
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!