Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

11 grudnia 2009 r.
16:17
Edytuj ten wpis

Posłowie nie dali pieniędzy na lotnisko w Świdniku. "To nie zablokuje inwestycji"

Autor: Zdjęcie autora (MAG)
0 12 A A

Sejmowa komisja finansów publicznych nie zgodziła się na przyznanie wojewodzie lubelskiemu 7,5 mln zł potrzebnych na ewentualne odszkodowania dla właścicieli działek, których trzeba będzie wywłaszczyć pod lotnisko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ja głosowałem za tą poprawką, ale przeciw byli nawet posłowie PO – mówi Jan Łopata, poseł PSL i wiceprzewodniczący komisji. – Poseł Palikot nie uzgodnił tej poprawki z partyjnymi kolegami. Oni o niczym nie wiedzieli, byli zaskoczeni.

CAŁY ARTYKUŁ NA STREFIE BIZNESU

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
l1 / 14 grudnia 2009 o 10:49
Gdyby te pieniadze maly trafic do poznania, gdanska badz wroclawia to by poslowie przeglosowali za daniem tych pieniedzy, a jak chodzi o lublin to nie, a gdzie sa poslowie z lubelszczyzny, dlaczego nie protestuja, nie zbiegaja o to?
Avatar
roki / 12 grudnia 2009 o 10:09
W NIEDZWIADZIE BYŁO WYKUPIONE 175ha GRUNTÓW ZA 3,5mln . TYLKO ZWYCZAJNE AWANTÓRNICTWO sobczaka ZABLOKOWAŁO TĘ INWESTCJĘ. PRZEZ TEGO PSEUDO-FACHOWCA LUBELSZCZYZNA PONIOSŁA OGROMNE STRATY. TERAZ TYLKO FOTOGRAFUJĄ PLASTIKOWĄ TABLICZKĘ - OTO EFEKT JEGO DZIAŁANIA. A OBIECYWAŁ LOTY W 2009R - CHYBA NAJPODLEJ "MIJAŁ SIĘ Z PTAWDĄ" I ZBIJAŁ KAPITAŁ POLITYCZNY.
MOŻE TERAZ KUMPLE Z PLL ODDADZĄ 76tyś zł, KTÓRE sobczak ROZDAŁ . TO CAŁKIEM SPORA KWOTA - ZAMIAST WYCIĄGAĆ ŁAPY PO KOLEJNE PIENIĄDZE, Z NASZYCH PODATKÓW. TERAZ DLA KOGO?? KTO JESZCZE NIE ZOSTAŁ OBDAROWANY??
W NIEDZWIADZIE BYŁO WYKUPIONE 175ha GRUNTÓW ZA 3,5mln . TYLKO ZWYCZAJNE AWANTÓRNICTWO sobczaka ZABLOKOWAŁO TĘ INWESTCJĘ. PRZEZ TEGO PSEUDO-FACHOWCA LUBELSZCZYZNA PONIOSŁA OGROMNE STRATY. TERAZ TYLKO FOTOGRAFUJĄ PLASTIKOWĄ TABLICZKĘ - OTO EFEKT JEGO DZIAŁANIA. A OBIECYWAŁ LOTY W 2009R - CHYBA NAJPODLEJ "MIJAŁ SIĘ Z PTAWDĄ" I ZBIJAŁ KAPITAŁ POLITYCZNY.
MOŻE TERAZ KUMPLE Z PLL ODDADZĄ 76tyś zł, KTÓRE sobczak ROZDAŁ . TO CAŁKIEM SPORA KWOTA - ZAMIAST WYCIĄGAĆ ŁAPY PO KOLEJNE PIENIĄDZE, Z NASZYCH PODATKÓW. TERAZ DLA KOGO?? KTO J... rozwiń
Avatar
KK / 12 grudnia 2009 o 09:31
OTO JAK TA BANDA MA W du*** LUBLIN GRUNT ŻE ONI SIĘ DO KORYTA DOCHAPALI. JAK BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ TO SIĘ DOWIEDZCIE CO TAKI OSZOŁOM ZROBIŁ DLA MIASTA CZY WOJEWÓDZTWA NIE GĘBĄ A NAPRAWDĘ
Avatar
Świr ze Starego Miasta / 12 grudnia 2009 o 08:16
A gdzie wczorajsza teza, że Poslowie PiS glosowali przeciwko Palikotowi czytaj: Lublinowi. Jeżeli AGORA rzuca takie kalumnie na swoich przeciwników to po wyjasnieniu sprawy winna niewinnych ludzi przeprosić. A tak dalej stosuje metodę Radia Tel Awiw: " jest godz. ósma albo w pół do ósmej".
Avatar
Oponka / 12 grudnia 2009 o 08:06
Moze POslowie byli w tym czasie zajeci POmpowaniem kol w swoich okregach? [url="http://tnij.org/pompowacze"]http://tnij.org/pompowacze[/url]

A tak swoja droga to na nagrody za wybitne i "niebywale" efekty 9. letniej dzialalnosci zarzadu "lotnisko w budowie" pieniadze byly a na odszkodowania zabraklo??? Jak to sie nazywa w normalnych warunkach - nieodpowiedzialnosc?, naduzycie?, dzialanie na szkode spolki?, kolesiostwo???
W tym samym czasie glowny udzialowiec rezygnuje z odszkodowania od Plaza w kwocie 5 mln i zamienia je na 25. letni wynajm 200 m2 powierzchni pod galerie arty-styczna. Za rok ta sama galeria handlowa bedzie chciala doplacac za wynajm...
Moze POslowie byli w tym czasie zajeci POmpowaniem kol w swoich okregach? [url="http://tnij.org/pompowacze"]http://tnij.org/pompowacze[/url]

A tak swoja droga to na nagrody za wybitne i "niebywale" efekty 9. letniej dzialalnosci zarzadu "lotnisko w budowie" pieniadze byly a na odszkodowania zabraklo??? Jak to sie nazywa w normalnych warunkach - nieodpowiedzialnosc?, naduzycie?, dzialanie na szkode spolki?, kolesiostwo???
W tym samym czasie glowny udzialowiec rezygnuje z odszkodowania od Plaza w kwoci... rozwiń
Avatar
Jan Suseł / 12 grudnia 2009 o 01:17
Nawet takiej sprawy nie POtrafią załatwić POpaprańcy POlityczni.
Palikot - do czego się nie zabierze - to schrzani.
Avatar
czytelnik / 11 grudnia 2009 o 23:22
Łopata za ?? to chyba żart... nie zapominajmy ze PSL od początku było przeciw lotnisku w świdniku... bo ich działacze maja tereny w Niedźwiadzie, i sam słyszalem jak on mowił ze jest za niedźwiada...
Avatar
Magda_23 / 11 grudnia 2009 o 22:47
No i znowu się nie popisał!
Avatar
bilgoraj -poznan / 11 grudnia 2009 o 22:40
Panie Palikot zamiast zapowiedziec o potrzebie kasy na lotniska7.5 mil zl rozmawiac przed glosowaniem z kazdym poslem z PO-i PSL zaprosic na golonke lub besztyk to pan wyskoczyl jak filip z konopi a oni mysleli ze wyjmie pan penisa lub kopie sie pan z koniem , wstyd ze pochodziz pan z mojego miasta te stracona kase wyloz pan z swojego krolestwa -percz z ludmi tylko medialnymi a nie tworczymi .Pana umysl jest zaabsorbowany pisaniem blogow ,i co by wymyslec aby zaprosily mnie stacje tvn24
Avatar
waldi / 11 grudnia 2009 o 22:27
skuteczność pacynki medialnej Palikota - POrażająca
Avatar
l1 / 14 grudnia 2009 o 10:49
Gdyby te pieniadze maly trafic do poznania, gdanska badz wroclawia to by poslowie przeglosowali za daniem tych pieniedzy, a jak chodzi o lublin to nie, a gdzie sa poslowie z lubelszczyzny, dlaczego nie protestuja, nie zbiegaja o to?
Avatar
roki / 12 grudnia 2009 o 10:09
W NIEDZWIADZIE BYŁO WYKUPIONE 175ha GRUNTÓW ZA 3,5mln . TYLKO ZWYCZAJNE AWANTÓRNICTWO sobczaka ZABLOKOWAŁO TĘ INWESTCJĘ. PRZEZ TEGO PSEUDO-FACHOWCA LUBELSZCZYZNA PONIOSŁA OGROMNE STRATY. TERAZ TYLKO FOTOGRAFUJĄ PLASTIKOWĄ TABLICZKĘ - OTO EFEKT JEGO DZIAŁANIA. A OBIECYWAŁ LOTY W 2009R - CHYBA NAJPODLEJ "MIJAŁ SIĘ Z PTAWDĄ" I ZBIJAŁ KAPITAŁ POLITYCZNY.
MOŻE TERAZ KUMPLE Z PLL ODDADZĄ 76tyś zł, KTÓRE sobczak ROZDAŁ . TO CAŁKIEM SPORA KWOTA - ZAMIAST WYCIĄGAĆ ŁAPY PO KOLEJNE PIENIĄDZE, Z NASZYCH PODATKÓW. TERAZ DLA KOGO?? KTO JESZCZE NIE ZOSTAŁ OBDAROWANY??
W NIEDZWIADZIE BYŁO WYKUPIONE 175ha GRUNTÓW ZA 3,5mln . TYLKO ZWYCZAJNE AWANTÓRNICTWO sobczaka ZABLOKOWAŁO TĘ INWESTCJĘ. PRZEZ TEGO PSEUDO-FACHOWCA LUBELSZCZYZNA PONIOSŁA OGROMNE STRATY. TERAZ TYLKO FOTOGRAFUJĄ PLASTIKOWĄ TABLICZKĘ - OTO EFEKT JEGO DZIAŁANIA. A OBIECYWAŁ LOTY W 2009R - CHYBA NAJPODLEJ "MIJAŁ SIĘ Z PTAWDĄ" I ZBIJAŁ KAPITAŁ POLITYCZNY.
MOŻE TERAZ KUMPLE Z PLL ODDADZĄ 76tyś zł, KTÓRE sobczak ROZDAŁ . TO CAŁKIEM SPORA KWOTA - ZAMIAST WYCIĄGAĆ ŁAPY PO KOLEJNE PIENIĄDZE, Z NASZYCH PODATKÓW. TERAZ DLA KOGO?? KTO J... rozwiń
Avatar
KK / 12 grudnia 2009 o 09:31
OTO JAK TA BANDA MA W du*** LUBLIN GRUNT ŻE ONI SIĘ DO KORYTA DOCHAPALI. JAK BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ TO SIĘ DOWIEDZCIE CO TAKI OSZOŁOM ZROBIŁ DLA MIASTA CZY WOJEWÓDZTWA NIE GĘBĄ A NAPRAWDĘ
Avatar
Świr ze Starego Miasta / 12 grudnia 2009 o 08:16
A gdzie wczorajsza teza, że Poslowie PiS glosowali przeciwko Palikotowi czytaj: Lublinowi. Jeżeli AGORA rzuca takie kalumnie na swoich przeciwników to po wyjasnieniu sprawy winna niewinnych ludzi przeprosić. A tak dalej stosuje metodę Radia Tel Awiw: " jest godz. ósma albo w pół do ósmej".
Avatar
Oponka / 12 grudnia 2009 o 08:06
Moze POslowie byli w tym czasie zajeci POmpowaniem kol w swoich okregach? [url="http://tnij.org/pompowacze"]http://tnij.org/pompowacze[/url]

A tak swoja droga to na nagrody za wybitne i "niebywale" efekty 9. letniej dzialalnosci zarzadu "lotnisko w budowie" pieniadze byly a na odszkodowania zabraklo??? Jak to sie nazywa w normalnych warunkach - nieodpowiedzialnosc?, naduzycie?, dzialanie na szkode spolki?, kolesiostwo???
W tym samym czasie glowny udzialowiec rezygnuje z odszkodowania od Plaza w kwocie 5 mln i zamienia je na 25. letni wynajm 200 m2 powierzchni pod galerie arty-styczna. Za rok ta sama galeria handlowa bedzie chciala doplacac za wynajm...
Moze POslowie byli w tym czasie zajeci POmpowaniem kol w swoich okregach? [url="http://tnij.org/pompowacze"]http://tnij.org/pompowacze[/url]

A tak swoja droga to na nagrody za wybitne i "niebywale" efekty 9. letniej dzialalnosci zarzadu "lotnisko w budowie" pieniadze byly a na odszkodowania zabraklo??? Jak to sie nazywa w normalnych warunkach - nieodpowiedzialnosc?, naduzycie?, dzialanie na szkode spolki?, kolesiostwo???
W tym samym czasie glowny udzialowiec rezygnuje z odszkodowania od Plaza w kwoci... rozwiń
Avatar
Jan Suseł / 12 grudnia 2009 o 01:17
Nawet takiej sprawy nie POtrafią załatwić POpaprańcy POlityczni.
Palikot - do czego się nie zabierze - to schrzani.
Avatar
czytelnik / 11 grudnia 2009 o 23:22
Łopata za ?? to chyba żart... nie zapominajmy ze PSL od początku było przeciw lotnisku w świdniku... bo ich działacze maja tereny w Niedźwiadzie, i sam słyszalem jak on mowił ze jest za niedźwiada...
Avatar
Magda_23 / 11 grudnia 2009 o 22:47
No i znowu się nie popisał!
Avatar
bilgoraj -poznan / 11 grudnia 2009 o 22:40
Panie Palikot zamiast zapowiedziec o potrzebie kasy na lotniska7.5 mil zl rozmawiac przed glosowaniem z kazdym poslem z PO-i PSL zaprosic na golonke lub besztyk to pan wyskoczyl jak filip z konopi a oni mysleli ze wyjmie pan penisa lub kopie sie pan z koniem , wstyd ze pochodziz pan z mojego miasta te stracona kase wyloz pan z swojego krolestwa -percz z ludmi tylko medialnymi a nie tworczymi .Pana umysl jest zaabsorbowany pisaniem blogow ,i co by wymyslec aby zaprosily mnie stacje tvn24
Avatar
waldi / 11 grudnia 2009 o 22:27
skuteczność pacynki medialnej Palikota - POrażająca
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 1 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 123 30

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 9

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!