Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

1 marca 2013 r.
13:22
Edytuj ten wpis

Świdnik: 22-latek podpalił się na ulicy. Jest w stabilnym stanie

Autor: Zdjęcie autora er aa
74 64 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Na placu Konstytucji 3 Maja w Świdniku 22-letni mężczyzna oblał się benzyną i podpalił. Przypadkowi przechodnie ugasili mężczyznę i uratowali mu życie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 12.20 w Świdniku. Policjantów zawiadomił jeden z mieszkańców, który widział całe zdarzenie.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mężczyzna oblał się benzyną i podpalił – mówi Edyta Wójtowicz z policji w Świdniku. Przechodnie rzucili się na mężczyznę z pomocą. Ugasili płomienie i zadzwonili po karetkę. Mężczyzna trafił do szpitala w Świdniku, a potem na oparzeniówkę w Łęcznej.

- Jego stan jest stabilny. Ma poparzoną twarz, ręce i klatkę piersiową. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Piotr Rybak, dyrektor SPZOZ w Łęcznej. - Nie było konieczności umieszczenia go na oddziale intensywnej terapii.

Na miejscu pracują technicy policyjni, którzy wyjaśnią dokładne przyczyny zdarzenia.

- Było bardzo dużo gapiów, karetka pogotowia, policja, dwa wozy strażackie. Nie podchodziłem bliżej, ale widziałem, że coś złego się stało - mówi jeden z mężczyzn którego spotkaliśmy na placu.

Na miejscu widać fragmenty spalonej kurtki.

- Zdarzenie zostało nagrane przez miejski monitoring - mówi Jan Sprawka, komendant Straży Miejskiej w Świdniku.

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 o 08:16

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
reczek / 4 grudnia 2013 o 21:31

Ciekawe przeciwko czemu prostestował? i co, dopiął coś tym czynem czegoś?

Avatar
asdasd / 6 marca 2013 o 21:37
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówmy się dlaczego... bo by rozpier***ił ten cały cyrk w try miga.

A teraz plebsie czas na papkę z tvn'u, polsatu i innego syfu.


http://www.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówm... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 marca 2013 o 20:31
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote]JUDE ????
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
smutny marian / 4 marca 2013 o 18:56
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote] "POlityka miłóści" przez Ciebie przemawia, Wypij mleczko i WON SPAĆ!!!...
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
dildo / 4 marca 2013 o 18:20
Powinna ania miec knage w pupci za swoje brednie ;-)
Avatar
ania / 4 marca 2013 o 08:39
[quote name='LittleGinger' timestamp='1362353666' post='740830']
Spalił się Chłopak ze wstydu...
[/quote]A powinien RYŻY spalić się ze wstydu,za te kalekie i nieudolne swoje rządy !!!!!
Avatar
LittleGinger / 4 marca 2013 o 00:34
Spalił się Chłopak ze wstydu...
Avatar
Jola / 3 marca 2013 o 17:57
[quote name='schabowy' timestamp='1362294510' post='740613']
Masz BUCU za krótki łańcuch przy budzie ???? Niech to twój opiekun zgłosi do TOZ-u. bu.ha.ha.ha.
[/quote]Jak bym niesiołowSSkiego słyszała,z partii SŁOŃCE PERU.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 12:08
[quote name='anna' timestamp='1362307004' post='740645']
Łowca skor : tak deb***u z Tvn'u !!!! Zapomniales wziąć leki rano...
[/quote]A kto się pyta??? Miękka pyta ????
Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 o 08:16

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
reczek / 4 grudnia 2013 o 21:31

Ciekawe przeciwko czemu prostestował? i co, dopiął coś tym czynem czegoś?

Avatar
asdasd / 6 marca 2013 o 21:37
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówmy się dlaczego... bo by rozpier***ił ten cały cyrk w try miga.

A teraz plebsie czas na papkę z tvn'u, polsatu i innego syfu.


http://www.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówm... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 marca 2013 o 20:31
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote]JUDE ????
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
smutny marian / 4 marca 2013 o 18:56
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote] "POlityka miłóści" przez Ciebie przemawia, Wypij mleczko i WON SPAĆ!!!...
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
dildo / 4 marca 2013 o 18:20
Powinna ania miec knage w pupci za swoje brednie ;-)
Avatar
ania / 4 marca 2013 o 08:39
[quote name='LittleGinger' timestamp='1362353666' post='740830']
Spalił się Chłopak ze wstydu...
[/quote]A powinien RYŻY spalić się ze wstydu,za te kalekie i nieudolne swoje rządy !!!!!
Avatar
LittleGinger / 4 marca 2013 o 00:34
Spalił się Chłopak ze wstydu...
Avatar
Jola / 3 marca 2013 o 17:57
[quote name='schabowy' timestamp='1362294510' post='740613']
Masz BUCU za krótki łańcuch przy budzie ???? Niech to twój opiekun zgłosi do TOZ-u. bu.ha.ha.ha.
[/quote]Jak bym niesiołowSSkiego słyszała,z partii SŁOŃCE PERU.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 o 12:08
[quote name='anna' timestamp='1362307004' post='740645']
Łowca skor : tak deb***u z Tvn'u !!!! Zapomniales wziąć leki rano...
[/quote]A kto się pyta??? Miękka pyta ????
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 2 2

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 3 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!