Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

24 września 2011 r.
13:08
Edytuj ten wpis

Wycieczka na budowę lotniska: "To robi ogromne wrażenie” (wideo, zdjęcia)

23 8 A A
Wycieczkę dla naszych Czytelników zorganizował Port Lotniczy Lublin. (Jacek Świerczyński)
Wycieczkę dla naszych Czytelników zorganizował Port Lotniczy Lublin. (Jacek Świerczyński)

Szok, rewelacja, nie do wiary - tak reagowali mieszkańcy Lublina i Świdnika zwiedzając plac budowy lotniska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jon / 1 października 2011 o 10:57
[quote name='krzysiek' timestamp='1317421347' post='542421']
Zamiast sie bezsensownie klócic,pomyslcie logicznie.Klient wybierze te lotnisko które bedzie oferowalo najlepsze polaczenie do danego kraju.N.p W moim przypadku jest to idealne rozwiazanie.jestem swidniczaninem ale mieszkam w Holandii.Jako ze prawdopodobnie zaoferujá mi samolot relacji Schipol-Swidnik juz wiem ze kilkakrotnie czesciej,odwiedzal bédé bliskich w moim miescie i Avié przedewszystkim haha.
[/quote]
jaki jest realny stopień tego prawdopodobieństwa ?
pomyśl logicznie
[quote name='krzysiek' timestamp='1317421347' post='542421']
Zamiast sie bezsensownie klócic,pomyslcie logicznie.Klient wybierze te lotnisko które bedzie oferowalo najlepsze polaczenie do danego kraju.N.p W moim przypadku jest to idealne rozwiazanie.jestem swidniczaninem ale mieszkam w Holandii.Jako ze prawdopodobnie zaoferujá mi samolot relacji Schipol-Swidnik juz wiem ze kilkakrotnie czesciej,odwiedzal bédé bliskich w moim miescie i Avié przedewszystkim haha.
[/quote]
jaki jest realny stopień tego ... rozwiń
Avatar
krzysiek / 1 października 2011 o 00:22
Zamiast sie bezsensownie klócic,pomyslcie logicznie.Klient wybierze te lotnisko które bedzie oferowalo najlepsze polaczenie do danego kraju.N.p W moim przypadku jest to idealne rozwiazanie.jestem swidniczaninem ale mieszkam w Holandii.Jako ze prawdopodobnie zaoferujá mi samolot relacji Schipol-Swidnik juz wiem ze kilkakrotnie czesciej,odwiedzal bédé bliskich w moim miescie i Avié przedewszystkim haha.
Avatar
jon / 29 września 2011 o 08:09
[quote name='Karr' timestamp='1317239803' post='541524']
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim szybkim czasie ,nowa wizualizacja terminalu jest fajna i jeżeli chodzi o rozmiary to nikt od nas nie zawinił ponieważ jak Unia daje tyle kasy to i ma pewne warunki !! a tak wg jeżeli lotnisko przekroczy 1 mln pasażerów w ciągu roku zapowiadają rozbudowę terminala ,a wydaje mi się że może to szubko nastąpić , ponieważ dużo ludzi może stąd latać nie tylko z woj. lubelskiego ale i część podkarpacia ,świętokrzyskie mazowsze (okolice radomia ) ,podlasie ,i wiele innych regionów więc wydaje mi się że to będzie udana inwestycja !!!
[/quote]
chłopie zgrzało cię normalnie !!! jak twierdzisz, że ktoś z pod Radomia będzie jechał do Świdnika.
Stalowa Wola i okolice pojedzie do Rzeszowa albo Krakowa, Puławy i Dęblin - do Warszawy. wiele regionów , jak piszesz - też. normalnie wypisujesz bzdury
[quote name='Karr' timestamp='1317239803' post='541524']
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim szybkim czasie ,nowa wizualizacja terminalu jest fajna i jeżeli chodzi o rozmiary to nikt od nas nie zawinił ponieważ jak Unia daje tyle kasy to i ma pewne warunki !! a tak wg jeżeli lotnisko przekroczy 1 mln pasa... rozwiń
Avatar
Karr / 28 września 2011 o 21:56
[quote name='chłop' timestamp='1316868761' post='539638']
czym tu się zachwycać,kurnikiem,lotniska w Polsce się rozbudowuje a tu sie minimalizuje a kosztu wzrastają,łoj tajoj mądre te nasze chłopy łod marszałka,i patrzo coby uszczknąć kawałek z tego tortu.
[/quote]
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim szybkim czasie ,nowa wizualizacja terminalu jest fajna i jeżeli chodzi o rozmiary to nikt od nas nie zawinił ponieważ jak Unia daje tyle kasy to i ma pewne warunki !! a tak wg jeżeli lotnisko przekroczy 1 mln pasażerów w ciągu roku zapowiadają rozbudowę terminala ,a wydaje mi się że może to szubko nastąpić , ponieważ dużo ludzi może stąd latać nie tylko z woj. lubelskiego ale i część podkarpacia ,świętokrzyskie mazowsze (okolice radomia ) ,podlasie ,i wiele innych regionów więc wydaje mi się że to będzie udana inwestycja !!!
[quote name='chłop' timestamp='1316868761' post='539638']
czym tu się zachwycać,kurnikiem,lotniska w Polsce się rozbudowuje a tu sie minimalizuje a kosztu wzrastają,łoj tajoj mądre te nasze chłopy łod marszałka,i patrzo coby uszczknąć kawałek z tego tortu.
[/quote]
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim ... rozwiń
Avatar
Jasio / 24 września 2011 o 18:21
Polecisz se za 800zł renty naiwniaku do Leclerca po karpia za 6zł/kg.
Avatar
jon / 24 września 2011 o 17:13
miło, że pan Frankowski ma wnuczkę w Paryżu.
ale to wcale nie znaczy, że linie lotnicze będą robić mu połączenie z Paryżem !!!
ludzie są niesamowicie naiwni
Avatar
Gość / 24 września 2011 o 15:51
na ostatnim zdjęciu przyszły terminal pasażerski
Avatar
chłop / 24 września 2011 o 14:52
czym tu się zachwycać,kurnikiem,lotniska w Polsce się rozbudowuje a tu sie minimalizuje a kosztu wzrastają,łoj tajoj mądre te nasze chłopy łod marszałka,i patrzo coby uszczknąć kawałek z tego tortu.
Avatar
jon / 1 października 2011 o 10:57
[quote name='krzysiek' timestamp='1317421347' post='542421']
Zamiast sie bezsensownie klócic,pomyslcie logicznie.Klient wybierze te lotnisko które bedzie oferowalo najlepsze polaczenie do danego kraju.N.p W moim przypadku jest to idealne rozwiazanie.jestem swidniczaninem ale mieszkam w Holandii.Jako ze prawdopodobnie zaoferujá mi samolot relacji Schipol-Swidnik juz wiem ze kilkakrotnie czesciej,odwiedzal bédé bliskich w moim miescie i Avié przedewszystkim haha.
[/quote]
jaki jest realny stopień tego prawdopodobieństwa ?
pomyśl logicznie
[quote name='krzysiek' timestamp='1317421347' post='542421']
Zamiast sie bezsensownie klócic,pomyslcie logicznie.Klient wybierze te lotnisko które bedzie oferowalo najlepsze polaczenie do danego kraju.N.p W moim przypadku jest to idealne rozwiazanie.jestem swidniczaninem ale mieszkam w Holandii.Jako ze prawdopodobnie zaoferujá mi samolot relacji Schipol-Swidnik juz wiem ze kilkakrotnie czesciej,odwiedzal bédé bliskich w moim miescie i Avié przedewszystkim haha.
[/quote]
jaki jest realny stopień tego ... rozwiń
Avatar
krzysiek / 1 października 2011 o 00:22
Zamiast sie bezsensownie klócic,pomyslcie logicznie.Klient wybierze te lotnisko które bedzie oferowalo najlepsze polaczenie do danego kraju.N.p W moim przypadku jest to idealne rozwiazanie.jestem swidniczaninem ale mieszkam w Holandii.Jako ze prawdopodobnie zaoferujá mi samolot relacji Schipol-Swidnik juz wiem ze kilkakrotnie czesciej,odwiedzal bédé bliskich w moim miescie i Avié przedewszystkim haha.
Avatar
jon / 29 września 2011 o 08:09
[quote name='Karr' timestamp='1317239803' post='541524']
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim szybkim czasie ,nowa wizualizacja terminalu jest fajna i jeżeli chodzi o rozmiary to nikt od nas nie zawinił ponieważ jak Unia daje tyle kasy to i ma pewne warunki !! a tak wg jeżeli lotnisko przekroczy 1 mln pasażerów w ciągu roku zapowiadają rozbudowę terminala ,a wydaje mi się że może to szubko nastąpić , ponieważ dużo ludzi może stąd latać nie tylko z woj. lubelskiego ale i część podkarpacia ,świętokrzyskie mazowsze (okolice radomia ) ,podlasie ,i wiele innych regionów więc wydaje mi się że to będzie udana inwestycja !!!
[/quote]
chłopie zgrzało cię normalnie !!! jak twierdzisz, że ktoś z pod Radomia będzie jechał do Świdnika.
Stalowa Wola i okolice pojedzie do Rzeszowa albo Krakowa, Puławy i Dęblin - do Warszawy. wiele regionów , jak piszesz - też. normalnie wypisujesz bzdury
[quote name='Karr' timestamp='1317239803' post='541524']
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim szybkim czasie ,nowa wizualizacja terminalu jest fajna i jeżeli chodzi o rozmiary to nikt od nas nie zawinił ponieważ jak Unia daje tyle kasy to i ma pewne warunki !! a tak wg jeżeli lotnisko przekroczy 1 mln pasa... rozwiń
Avatar
Karr / 28 września 2011 o 21:56
[quote name='chłop' timestamp='1316868761' post='539638']
czym tu się zachwycać,kurnikiem,lotniska w Polsce się rozbudowuje a tu sie minimalizuje a kosztu wzrastają,łoj tajoj mądre te nasze chłopy łod marszałka,i patrzo coby uszczknąć kawałek z tego tortu.
[/quote]
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim szybkim czasie ,nowa wizualizacja terminalu jest fajna i jeżeli chodzi o rozmiary to nikt od nas nie zawinił ponieważ jak Unia daje tyle kasy to i ma pewne warunki !! a tak wg jeżeli lotnisko przekroczy 1 mln pasażerów w ciągu roku zapowiadają rozbudowę terminala ,a wydaje mi się że może to szubko nastąpić , ponieważ dużo ludzi może stąd latać nie tylko z woj. lubelskiego ale i część podkarpacia ,świętokrzyskie mazowsze (okolice radomia ) ,podlasie ,i wiele innych regionów więc wydaje mi się że to będzie udana inwestycja !!!
[quote name='chłop' timestamp='1316868761' post='539638']
czym tu się zachwycać,kurnikiem,lotniska w Polsce się rozbudowuje a tu sie minimalizuje a kosztu wzrastają,łoj tajoj mądre te nasze chłopy łod marszałka,i patrzo coby uszczknąć kawałek z tego tortu.
[/quote]
Heh żal mi cię mośku , i nie będe komentował twojej durnej wypowiedzi gdyż jest żałosna!! ,A żebyś wiedział że jest się czym zachwycać bo większość ludzi ma zajebiście pozytywne nastawienie że to lotnisko wg tu powstanie i w takim ... rozwiń
Avatar
Jasio / 24 września 2011 o 18:21
Polecisz se za 800zł renty naiwniaku do Leclerca po karpia za 6zł/kg.
Avatar
jon / 24 września 2011 o 17:13
miło, że pan Frankowski ma wnuczkę w Paryżu.
ale to wcale nie znaczy, że linie lotnicze będą robić mu połączenie z Paryżem !!!
ludzie są niesamowicie naiwni
Avatar
Gość / 24 września 2011 o 15:51
na ostatnim zdjęciu przyszły terminal pasażerski
Avatar
chłop / 24 września 2011 o 14:52
czym tu się zachwycać,kurnikiem,lotniska w Polsce się rozbudowuje a tu sie minimalizuje a kosztu wzrastają,łoj tajoj mądre te nasze chłopy łod marszałka,i patrzo coby uszczknąć kawałek z tego tortu.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 29 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 60 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 402 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!