Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tomaszów Lubelski

9 czerwca 2017 r.
9:24

Matka otworzyła paczkę, która przyszła do syna. Zawartość ją zaskoczyła

104 29 A A
(fot. Policja)

Matka odebrała paczkę, która przyszła do jej syna. Młody mężczyzna tłumaczył się potem, że towar zamówił przez internet na swój użytek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W czwartek policjanci z tomaszowskiej komendy zabezpieczyli 21 gramów i dwie tabletki dopalaczy. Substancje te zostały dostarczone przez kuriera do domu. Odebrała je 46-letnia mieszkanka gminy Bełżec. Kiedy otworzyła kopertę znalazła tam cztery woreczki strunowe z białym proszkiem i jeden woreczek, w którym znajdowały się dwie tabletki.

Okazało się, że dopalacze zamówił jej 23-letni syn przez internet. W związku z tym policjanci zgodnie z procedurami zabezpieczyli również sprzęt, czyli komputer z którego zamówiono nielegalny towar.

Młody mężczyzna tłumaczył policjantom, że zakupił dopalacze w intrenecie do użytku własnego. Teraz odpowie za posiadanie tych środków, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Włodawa: Strącił głowę Paulinowi, a potem ją ukradł

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 08:53
A sprzedawca bez winy?
Avatar
Gość / 12 czerwca 2017 o 09:04
Trza se lepiej wychować matke albo zamawiać dk paczkomatu.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 10:11
No, a świstak co te sreberka zamówił i zapłacił... Widzisz i paragrafu nie trzeba było specjalnie szukać. Ucz się, że ślad pozostaje.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 04:58
W kwestii formalnej to chłopak nie posiada tych środków ,a policja , bo matka odebrała paczkę z poczty i przekazała policji.To niby za co chłopak ma odpowiadać? Chyba ,że na zasadzie "dajcie człowieka , a paragraf si ę znajdzie"
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 17:41
"Okazało się, że dopalacze zamówił jej 23-letni syn przez internet. (...) Młody mężczyzna tłumaczył policjantom, że zakupił dopalacze w internecie do użytku własnego. Teraz odpowie za posiadanie tych środków, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności." .... a może by tak Policja wzięła się za ten sklep internetowy, który sprzedaje dopalacze ....
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 16:42
Szacunek dla pani Matki!
Avatar
Doswiadczony / 9 czerwca 2017 o 13:58
Zalegalizowac i miec kontrole nad tym kto i co bierze. Problem z glowy. Kto chce to kupi. Na rynek zle wplywa zamykanie duzych dilerow i fabryk z dobrym towarem. Cieszycie sie jak znajda 50 kg koksu. Tylko czego nikt nie napisze ze na to miejsce wejda mniejsi gorsi dostawcy z rozrabianym syfiastym towarem robiony zamiast w procesionalnym laboratorium to w jakims garazu. Kto chce kupic to kupi bez problemu. Do dopalaczy i narkotykow jest wiekszy dostep jak do alkocholu, nie ma nad tym zadnej kontroli. Dopalacze sa gorsze od wiekszosci znanych narkotykow. W przypadku przedawkowania dobrze znanych substancji sa cale procedury leczenia. Lacznie z leczeniem narkomanii. Wiem sa rozne tego efekty, jednak jakis system jest. Co do dopalaczy to nie ma zadnych procedur. W takim woreczku moze byc wszystko, nikt nie wie co tam jest... Temat rzeka.
Zalegalizowac i miec kontrole nad tym kto i co bierze. Problem z glowy. Kto chce to kupi. Na rynek zle wplywa zamykanie duzych dilerow i fabryk z dobrym towarem. Cieszycie sie jak znajda 50 kg koksu. Tylko czego nikt nie napisze ze na to miejsce wejda mniejsi gorsi dostawcy z rozrabianym syfiastym towarem robiony zamiast w procesionalnym laboratorium to w jakims garazu. Kto chce kupic to kupi bez problemu. Do dopalaczy i narkotykow jest wiekszy dostep jak do alkocholu, nie ma nad tym zadnej kontroli. Dopalacze sa gorsze od wiekszosci znanyc... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 13:50
Odpowie za posiadanie środków - nawet chłopak nie zdążył wejść w posiadanie przecież...
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 13:04
a co z tajemnicą korespondencji?
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 12:56
Nie rozumie po co zabrania się używania tego typu chemikaliów? trzeba się cieszyć że natura jest tak łaskawa że sama oczyszcza się z chwastów. Jedna tylko zasada , nie leczyć , nie ratować. Zabranianie uzywania jest wbrew naturze bo potem takie zjebki mają dzieci i te dzieci tez są zjebkami. Po co umożliwiać na siłę przekazywanie zepsutych genów????
Avatar
Gość / 13 czerwca 2017 o 08:53
A sprzedawca bez winy?
Avatar
Gość / 12 czerwca 2017 o 09:04
Trza se lepiej wychować matke albo zamawiać dk paczkomatu.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 10:11
No, a świstak co te sreberka zamówił i zapłacił... Widzisz i paragrafu nie trzeba było specjalnie szukać. Ucz się, że ślad pozostaje.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2017 o 04:58
W kwestii formalnej to chłopak nie posiada tych środków ,a policja , bo matka odebrała paczkę z poczty i przekazała policji.To niby za co chłopak ma odpowiadać? Chyba ,że na zasadzie "dajcie człowieka , a paragraf si ę znajdzie"
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 17:41
"Okazało się, że dopalacze zamówił jej 23-letni syn przez internet. (...) Młody mężczyzna tłumaczył policjantom, że zakupił dopalacze w internecie do użytku własnego. Teraz odpowie za posiadanie tych środków, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności." .... a może by tak Policja wzięła się za ten sklep internetowy, który sprzedaje dopalacze ....
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 16:42
Szacunek dla pani Matki!
Avatar
Doswiadczony / 9 czerwca 2017 o 13:58
Zalegalizowac i miec kontrole nad tym kto i co bierze. Problem z glowy. Kto chce to kupi. Na rynek zle wplywa zamykanie duzych dilerow i fabryk z dobrym towarem. Cieszycie sie jak znajda 50 kg koksu. Tylko czego nikt nie napisze ze na to miejsce wejda mniejsi gorsi dostawcy z rozrabianym syfiastym towarem robiony zamiast w procesionalnym laboratorium to w jakims garazu. Kto chce kupic to kupi bez problemu. Do dopalaczy i narkotykow jest wiekszy dostep jak do alkocholu, nie ma nad tym zadnej kontroli. Dopalacze sa gorsze od wiekszosci znanych narkotykow. W przypadku przedawkowania dobrze znanych substancji sa cale procedury leczenia. Lacznie z leczeniem narkomanii. Wiem sa rozne tego efekty, jednak jakis system jest. Co do dopalaczy to nie ma zadnych procedur. W takim woreczku moze byc wszystko, nikt nie wie co tam jest... Temat rzeka.
Zalegalizowac i miec kontrole nad tym kto i co bierze. Problem z glowy. Kto chce to kupi. Na rynek zle wplywa zamykanie duzych dilerow i fabryk z dobrym towarem. Cieszycie sie jak znajda 50 kg koksu. Tylko czego nikt nie napisze ze na to miejsce wejda mniejsi gorsi dostawcy z rozrabianym syfiastym towarem robiony zamiast w procesionalnym laboratorium to w jakims garazu. Kto chce kupic to kupi bez problemu. Do dopalaczy i narkotykow jest wiekszy dostep jak do alkocholu, nie ma nad tym zadnej kontroli. Dopalacze sa gorsze od wiekszosci znanyc... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 13:50
Odpowie za posiadanie środków - nawet chłopak nie zdążył wejść w posiadanie przecież...
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 13:04
a co z tajemnicą korespondencji?
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 12:56
Nie rozumie po co zabrania się używania tego typu chemikaliów? trzeba się cieszyć że natura jest tak łaskawa że sama oczyszcza się z chwastów. Jedna tylko zasada , nie leczyć , nie ratować. Zabranianie uzywania jest wbrew naturze bo potem takie zjebki mają dzieci i te dzieci tez są zjebkami. Po co umożliwiać na siłę przekazywanie zepsutych genów????
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 48 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 399 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!