niedziela, 25 lutego 2018 r.

Tomaszów Lubelski

Przemytnicy na motolotni. Latają i zrzucają jak chcą i kiedy chcą

Dodano: 7 kwietnia 2017, 07:04
Autor: bar

Po raz kolejny przemytnicy posłużyli się motolotnią. W nocy 1 kwietnia funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG z Placówki w Hrebennem zauważyli taki obiekt przemieszczający się na dużej wysokości ze wschodu w głąb Polski.

– Dzięki użyciu urządzeń do obserwacji nocnych funkcjonariuszom udało się szybko zlokalizować miejsce, w które pilot motolotni wyrzucił pudła – mówi ppor. SG Dariusz Sielicki, rzecznik komendanta NOSG. – Miejsce zrzutu znajdowało się w okolicy miejscowości Dąbrowa Tomasowska w powiecie tomaszowskim. Jak można się było spodziewać, w pudłach były papierosy.

Po przeczesaniu terenu strażnicy znaleźli trzy pudła z papierosami, których wartość wycenili na prawie 40 tys. zł. W tym czasie pilot motolotni w żaden sposób nie niepokojony zawrócił na Ukrainę. O incydencie zostały powiadomione wojskowe służby obrony kraju. Straż Graniczna nie ma uprawnień, ani technicznych środków do przechwytywania statków powietrznych.

Czytaj więcej o: Straż Graniczna granica przemyt
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
mateusz pe
(15) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 czerwca 2017 o 19:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A po co przechwytywać? Wystarczy zestrzelić dziada z procy i po zawodach.
Rozwiń
Gość
Gość (22 czerwca 2017 o 06:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
rzecznik komendanta NOSG..... Rzecznik rzecznik komendanta NOSG ma trochę inne nazwisko niż podano w tekście.Myślę,że należy się sprostowanie i przeproszenie rzecznika
Rozwiń
mateusz pe
mateusz pe (23 kwietnia 2017 o 13:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
głupi głupszy Ełgeniusz W../// Oooo! .Ansztajn się odezwał. Przypominam-"pieski szczekają a karawana......???-idzie dalej.
Rozwiń
Gość
Gość (7 kwietnia 2017 o 20:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
głupi głupszy Ełgeniusz W
Rozwiń
Eugeniusz W.
Eugeniusz W. (7 kwietnia 2017 o 15:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
...i to się wkrótce skończy! Obecnie należy posprzątać po PO i wprowadzić nowe porządki i ustrój państwa, a później wszystko będzie już pod kontrola! Kapitalistów i przekrętów pogoni się na cztery wiatry i nad granicę wróci spokój! Należy o tym pamiętać przy najbliższych wyborach samorządowych, aby uczciwi ludzie z PiS mogli mieć czyste pole do działań poprawiających nasz dobrobyt i prawo do manifestowania przekonać religijnych prawdziwej wiary katolickiej! Rząd rozumie potrzeby, ale także trudności związane z przystąpieniem uciśnionej ojczyzny do EU, która posuwa się do obrażania naszych polityków i urzędników państwowych! Naród prawdziwych Polaków nie pozwoli na takie niegodne traktowanie cywilizowanego kraju! Samorządowcy zawsze przy rodakach...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (15)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!