Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Włodawa

18 lipca 2017 r.
13:08

Chwalił się w internecie gigantycznym sumem. Okazało się, że to nie on go złowił

224 30 A A
Mężczyzna zrobił sobie zdjęcie z sumem i zamieścił w internecie. Okazało się, że to nie on wyciągnął gigantyczną rybę z wody<br />
Mężczyzna zrobił sobie zdjęcie z sumem i zamieścił w internecie. Okazało się, że to nie on wyciągnął gigantyczną rybę z wody

Sukces ma wielu ojców – w przypadku 2-metrowego suma złowionego w Bugu tym prawdziwym tatą jest Sebastian Radzio, wędkarz koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Sieja” z Włodawy. Tym przyszywanym zaś mężczyzna, który zdjęcie gigantycznego suma zamieścił w internecie jako swoją zdobycz

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Namierzałem tę rybę od dłuższego czasu, wiedziałem, że jest duża, ale nie sądziłem, że aż tak. Udało mi się ją zatrzymać dopiero po około 50 metrach. Cały hol trwał ponad pół godziny – chodziłem za rybą po brzegu, przedzierałem się przez zarośla – opowiada pan Sebastian. – W ostatniej fazie holu, przy brzegu, ryba ostatnim zrywem połamała mi szczytówkę. Dzięki pomocy kolegi udało mi się ją szczęśliwie podebrać. Ten sum jest moją rybą życia.

Problem w tym, że tą rybą pochwalił się zupełnie inny mężczyzna; na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcie ze złowionym rzekomo przez niego gigantem. Kiedy rozmawialiśmy z nim w ubiegłym tygodniu, powiedział, że nie chce rozgłosu. Po pewnym czasie zdjęcie z sumem zniknęło z internetu. Teraz wyjaśniło się, kto jest rzeczywistym zdobywcą.

– Ja już tę sprawę odpuściłem, nie mam czasu na tego pajaca – dodaje Sebastian Radzio. – Chciał być sławny, to jest. Już wystarczająco się ośmieszył. Włodawa to nie jest jakaś metropolia i wiadomo było, że cała sprawa prędzej czy później się wyda. Do tej pory nie odezwał się do mnie, nie próbował wyjaśniać tego, co się stało. Ale z drugiej strony – co by mi przyszło z jego przeprosin? Dla mnie to już zamknięty rozdział. Kontaktowała się ze mną tylko jego mama, tłumaczyła, że syna poniosła fantazja.

Dodaje, że mężczyznę, który afiszował się z jego zdobyczą, zna tylko z widzenia. – Ten człowiek nie należy chyba nawet do żadnego koła wędkarskiego. Wykorzystał okazję, że zostawiłem rybę na brzegu szukając kluczyków do samochodu. Wtedy musiał zrobić zdjęcia – mówi Radzio.

– Chcemy załatwić tę sprawę polubownie. Zależy nam, żeby ten mężczyzna przeprosił Sebastiana Radzio, który zgłosił się do nas po całej sprawie. Chcemy też, żeby w mediach, które opisały tę historię, pojawiły się sprostowania – mówi Igor Gruszecki, prezes koła PZW Włodawa.

Wczoraj nie udało nam się skontaktować z mężczyzną, który podszył się pod wędkarza.

Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 13:44
+1
biedna ryba, ludzie to bestie
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 13:29
+1
mam nadzieję, że go wypuścił po zrobieniu zdjęć
Avatar
Gość / 22 lipca 2017 o 06:19
Ot qwa ludzie na wsiach mają problemy życiowe,do Ziobry zadzwoń,zamknie go w więzianiu.
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 14:20
Straszne, jestem wstrząśnięty. Mam nadzieję że zajmie się tym prokuratura :D
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 10:56
No co, sweet foci nie można se zrobić z rybką?
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 17:21
a mnógł żyć, na zachodzie rybę po złowieniu, zmierzeniu, sfotografowaniu wypuszcza sie do wody by żyła nadal a u nas trzeba zjeść
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 15:38
niech sprawę założy w sądzie :)
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 13:29
Bardziej mnie interesuje czy ryba wróciła do wody czy wylądowała... "na patelni".
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 10:15
Prezesem koła "Sieja" nie jest Igor Gruszecki.
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 09:26
ja piernicze to co już foty z rybą nie można mieć ? zostawił rybę na brzegu i przypadkiem ktoś zrobił fote hahahahaha co za historia, kurde niby za co ma przepraszać ? a kto powiedział że to ten sam sum? po czym ktoś to rozpoznał?
Avatar
Gość / 22 lipca 2017 o 06:19
Ot qwa ludzie na wsiach mają problemy życiowe,do Ziobry zadzwoń,zamknie go w więzianiu.
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 14:20
Straszne, jestem wstrząśnięty. Mam nadzieję że zajmie się tym prokuratura :D
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 10:56
No co, sweet foci nie można se zrobić z rybką?
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 17:21
a mnógł żyć, na zachodzie rybę po złowieniu, zmierzeniu, sfotografowaniu wypuszcza sie do wody by żyła nadal a u nas trzeba zjeść
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 15:38
niech sprawę założy w sądzie :)
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 13:29
Bardziej mnie interesuje czy ryba wróciła do wody czy wylądowała... "na patelni".
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 10:15
Prezesem koła "Sieja" nie jest Igor Gruszecki.
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 09:26
ja piernicze to co już foty z rybą nie można mieć ? zostawił rybę na brzegu i przypadkiem ktoś zrobił fote hahahahaha co za historia, kurde niby za co ma przepraszać ? a kto powiedział że to ten sam sum? po czym ktoś to rozpoznał?
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 22:02
GDZIE RYBA MA CHU.....JA ???? ____na brzegu_____
Avatar
aleja gwiazd / 18 lipca 2017 o 20:49
no faktycznie sensacja,podejrzewam że jutro napiszą o tym najwieksze codzienne ,,gazety"...a mam takie pytanie czy nie interesuje redaktorów zdjęcie heńka w nowej furze sąsiada?? bo heniek sobie zrobił jak sasiad poszedł otwierać garaż...
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 6 13

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 6

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 3

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 9 4

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!