Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Włodawa

28 czerwca 2016 r.
12:13

Nawałnica w gminie Hanna i przerwany festiwal disco polo. To wideo robi wrażenie

0 16 A A

W ostatnią niedzielę w gminie Hanna miał się odbyć festiwal muzyki disco polo. Organizatorzy szacowali, że przyjedzie kilka tysięcy osób. Imprezę trzeba było jednak odwołać. Odbędzie się ona w innym terminie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na festiwalu wystąpić miały znane zespoły disco-polowe, takie jak Akcent, Camasutra, Jorrgus czy Extazy.

Impreza jednak się nie odbyła, bo scenę zniszczyła nawałnica, które przeszła w niedzielę nad woj. lubelskim.

Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Sami zobaczcie na filmie, który pojawił się na YouTube.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 12:33
+1
KARA BOŻA ZA SŁUCHANIE DISCOPOLO!! :D
Avatar
Gość / 30 czerwca 2016 o 09:14
Kiedyś moja babcia mawiała jak można słuchać tych diabelskich wrzasków gdy słyszała bigbit czy rok, dzieląc na złą i dobrą według własnego uznania. Skoro są fani to znaczy że ta muzyka jest dobra pomijając poziom artystyczny.
Avatar
Gość / 29 czerwca 2016 o 21:22
frachowcom chcialbym tylko przypomniec ze muzyka dzieli sie jedynie na dobra i zla
Avatar
disco-relax / 29 czerwca 2016 o 06:23
No i INAUGURACJA nie wyszła ale to przypadek,będzie powtórka.
Avatar
polaczek / 28 czerwca 2016 o 17:22
Możewsz mieć swoje zdanie i możesz krytykować ale może też daruj sobie uszczypliwo-błazeńskie sformułowanie "polaczki". A ty kim jesteś? Jeśli inna nacja to tym bardziej nie masz prawa głosu a jeśli jeden z Nas to może z szacunkiem dla własnego narodu krytykuj. Błazen.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 16:09
Jeden lubi muzyką poważną, drugi ludową jeszcze inni discopolo a krytykują ci co nie mają własnych preferencji. Prawdziwy koneser rozumie każde potrzeby i nie opluwa innych upodobań bo każda forma jest potrzebna skoro ma odbiorców a discopolo chyba jest powszechnie lubiana co widać po tłumach na imprezach i to nie tylko pochodzących ze wsi. W miastach jest podobnie.
Avatar
JA. - / 28 czerwca 2016 o 15:29
Allllle się narobiło ! Słoń by piardnoł i wtedy była by katastrofa.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 15:20
wpisujecie takie komentarze a sami słuchacie disco polo w domu . całe polaczki. aby zgnoic wszystko i wszystkich. jeśli nie pasuje taka muzyka to nikt was nie zmusza do słuchania.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 14:59
hahaha bardzo dobrze:) TO JEST KARA OD BOGA ZA SŁUCHANIE TEGO SHITU !!!!
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 14:55
Pogódźmy się z Bożą WOLĄ...nikt nie lubi disco polo...w tym przypadku DISCO w POLU.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2016 o 09:14
Kiedyś moja babcia mawiała jak można słuchać tych diabelskich wrzasków gdy słyszała bigbit czy rok, dzieląc na złą i dobrą według własnego uznania. Skoro są fani to znaczy że ta muzyka jest dobra pomijając poziom artystyczny.
Avatar
Gość / 29 czerwca 2016 o 21:22
frachowcom chcialbym tylko przypomniec ze muzyka dzieli sie jedynie na dobra i zla
Avatar
disco-relax / 29 czerwca 2016 o 06:23
No i INAUGURACJA nie wyszła ale to przypadek,będzie powtórka.
Avatar
polaczek / 28 czerwca 2016 o 17:22
Możewsz mieć swoje zdanie i możesz krytykować ale może też daruj sobie uszczypliwo-błazeńskie sformułowanie "polaczki". A ty kim jesteś? Jeśli inna nacja to tym bardziej nie masz prawa głosu a jeśli jeden z Nas to może z szacunkiem dla własnego narodu krytykuj. Błazen.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 16:09
Jeden lubi muzyką poważną, drugi ludową jeszcze inni discopolo a krytykują ci co nie mają własnych preferencji. Prawdziwy koneser rozumie każde potrzeby i nie opluwa innych upodobań bo każda forma jest potrzebna skoro ma odbiorców a discopolo chyba jest powszechnie lubiana co widać po tłumach na imprezach i to nie tylko pochodzących ze wsi. W miastach jest podobnie.
Avatar
JA. - / 28 czerwca 2016 o 15:29
Allllle się narobiło ! Słoń by piardnoł i wtedy była by katastrofa.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 15:20
wpisujecie takie komentarze a sami słuchacie disco polo w domu . całe polaczki. aby zgnoic wszystko i wszystkich. jeśli nie pasuje taka muzyka to nikt was nie zmusza do słuchania.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 14:59
hahaha bardzo dobrze:) TO JEST KARA OD BOGA ZA SŁUCHANIE TEGO SHITU !!!!
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 14:55
Pogódźmy się z Bożą WOLĄ...nikt nie lubi disco polo...w tym przypadku DISCO w POLU.
Avatar
Gość / 28 czerwca 2016 o 14:32
Dron latał legalnie? Strefa zarezerwowana? Odpowiednie służby już sprawdzają :-)