niedziela, 18 lutego 2018 r.

Zamość

62 małżeństwa z gminy Krasnobród świętowały Złote Gody

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 stycznia 2010, 12:27
Autor: (ak)

Była uroczysta msza święta, bogata część artystyczna i mnóstwo życzeń. Bohaterami tej wyjątkowej uroczystości były 62 pary małżeńskie z Krasnobrodu i okolicy, którym udało się wspólnie przeżyć ponad pół wieku.

Specjalnemu nabożeństwu w krasnobrodzkim Sanktuarium Maryjnym, przewodniczył biskup Mariusz Leszczyński.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczono szacownym jubilatom podczas uroczystości w Krasnobrodzkim Domu Kultury. To zaszczytne wyróżnienie wręczał małżonkom burmistrz Janusz Oś.

Następnie małżonkowie przyjęli życzenia od zaproszonych gości i obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów krasnobrodzkich szkół. Po zakończeniu oficjalnej, wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek.

Bohaterami tej uroczystości byli: Jan i Teresa Adamczuk, Antoni i Marianna Bojar, Władysław i Emilia Borek, Józef i Stanisława Boryca, Franciszek i Cecylia Bucior, Jan i Krystyna Bucior, Nikodem i Krystyna Buczak, Czesław i Regina Budzyński, Paweł i Joanna Cieplak, Tadeusz i Teresa Czekirda, Jan i Wiesława Dziura, Roman i Kazimiera Gancarz, Jan i Jadwiga Gębka, Kazimierz i Helena Głąb, Roman i Jadwiga Gontarz, Władysław i Teresa Gontarz, Edward i Genowefa Górnik, Marian i Krystyna Holko, Jan i Marianna Hulak, Franciszek i Czesława Kawa, Antoni i Józefa Kawalec, Józef i Henryka Kawalec, Mieczysław i Krystyna Kawka, Władysław i Marianna Kawka, Andrzej i Izabela Korniewski, Julian i Genowefa Kostrubiec, Wawrzyniec i Helena Kostrubiec, Jan i Teresa Krzeszowski, Józef i Anna Kukułowicz, Bolesław i Emilia Kurantowicz, Stanisław i Janina Kusiak, Kazimierz i Stanisława Lalik, Leon i Władysława Lalik, Bolesław i Emilia Łuszczak, Franciszek i Krystyna Maciukiewicz, Edward i Krystyna Maruszak, Jan i Czesława Michalski, Henryk i Krystyna Mielnicki, Józef i Władysława Mielniczek, Stefan i Irena Moskal, Stefan i Stefania Nawój, Bolesław i Czesława Nędzyński, Władysław i Bronisława Nizio, Wacław i Janina Nowakowski, Antoni i Bogumiła Olszewski, Stanisław i Emilia Osuch, Kazimierz i Janina Parnicki, Jan i Emilia Piwko, Jan i Czesława Podolak, Mieczysław i Marianna Radliński, Jan i Irma Roczkowski, Stanisław i Czesława Roczkowski, Jan i Leokadia Szponar, Piotr i Helena Szponar, Jan i Kazimiera Ścirka, Stanisław i Helena Truszkowski, Roman i Kazimiera Wietrzyk, Józef i Zofia Wołowiec, Jan i Genowefa Wróbel, Tadeusz i Marianna Zawiślak, Antoni i Zofia Zub.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!