wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Zamość

Ekolodzy z Internetu

  Edytuj ten wpis
Autor: (lew)

Drużyna "Ekologów” z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Hrubieszowie zajęła czwarte miejsce w ostatniej edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "Nasza Agenda 21”. W nagrodę spędziła wakacje w Borach Tucholskich. Czy młodzież z naszego regionu pójdzie w ich ślady, zależy tylko i wyłącznie od nich samych. I ich nauczycieli, rzecz jasna.

- Wraz z nowym rokiem szkolnym, rozpoczęła się trzecia edycja edukacyjno-ekologicznych konkursów dla wszystkich szkół w Polsce z dostępem do Internetu - poinformowała nas Karolina Zielonka, koordynator programu. - Na stronach www.agenda21.pl znajdują się konkursy edukacyjne przygotowane specjalnie dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Wystarczy przeczytać regulamin, wypełnić formularz zgłoszeniowy, założyć konto konkursowe i wziąć udział w ogólnopolskiej, międzyszkolnej ekologicznej rywalizacji.
A jest o co walczyć. Na zwycięzców czeka sprzęt komputerowy dla szkoły oraz - tak jak przed rokiem - wyjazd na wakacyjne warsztaty ekologiczne. Nowością obecnej edycji jest program szkoleniowy dla nauczycieli z zakresu wykorzystania technik multimedialnych w procesie nauczania, opracowany we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Każda szkoła biorąca udział w programie otrzyma własny wirtualny serwer stron internetowych www (www.twojaszkola.a21.pl), a każdy uczestnik - własne konto e-mailowe (twojanazwa@a21.pl)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!