czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Zamość

Ekolodzy z Internetu

Autor: (lew)

Drużyna "Ekologów” z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Hrubieszowie zajęła czwarte miejsce w ostatniej edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego "Nasza Agenda 21”. W nagrodę spędziła wakacje w Borach Tucholskich. Czy młodzież z naszego regionu pójdzie w ich ślady, zależy tylko i wyłącznie od nich samych. I ich nauczycieli, rzecz jasna.

- Wraz z nowym rokiem szkolnym, rozpoczęła się trzecia edycja edukacyjno-ekologicznych konkursów dla wszystkich szkół w Polsce z dostępem do Internetu - poinformowała nas Karolina Zielonka, koordynator programu. - Na stronach www.agenda21.pl znajdują się konkursy edukacyjne przygotowane specjalnie dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Wystarczy przeczytać regulamin, wypełnić formularz zgłoszeniowy, założyć konto konkursowe i wziąć udział w ogólnopolskiej, międzyszkolnej ekologicznej rywalizacji.
A jest o co walczyć. Na zwycięzców czeka sprzęt komputerowy dla szkoły oraz - tak jak przed rokiem - wyjazd na wakacyjne warsztaty ekologiczne. Nowością obecnej edycji jest program szkoleniowy dla nauczycieli z zakresu wykorzystania technik multimedialnych w procesie nauczania, opracowany we współpracy z Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Każda szkoła biorąca udział w programie otrzyma własny wirtualny serwer stron internetowych www (www.twojaszkola.a21.pl), a każdy uczestnik - własne konto e-mailowe (twojanazwa@a21.pl)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24