Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 sierpnia 2017 r.
10:34

Ktoś zapakował 8 szczeniaków do reklamówki i wrzucił do kosza na śmieci. Przeżył tylko jeden

4 16 A A

Policjanci szukają osoby, która wyrzuciła szczeniaki do kosza na śmieci. Tylko jeden z nich przeżył.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek przed południem policjanci zostali wezwani na ul. Lazurową w Zamościu. Tam, w śmietniku znaleziono porzucone szczenięta.

Z informacji jakie przekazano mundurowym wynikało, że mieszkankę osiedla zaniepokoił pisk dochodzący z pojemnika na odpady wystawionego przed posesją. Kiedy kobieta zajrzała do wnętrza, odkryła foliową reklamówkę a w niej osiem szczeniaków. Niestety tylko jeden z nich pozostawał przy życiu. Zwierzęta przekazano lekarzowi weterynarii.

Policjanci prowadzą postępowanie w kierunku naruszenia przepisów ustawy o ochronie zwierząt i apelują do osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy porzucenia szczeniaków o kontakt z policją. Tel. do dyżurnego zamojskiej komendy tel. 84 677-14- 17 lub 997 i 112. Mundurowie zapewniają anonimowość.

Za taki czyn grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub więzienia do 2 lat.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 22:00
And, że smutkiem muszę przyznać Ci rację. Nie szanuje się zwierząt na wsi...., nie szanuje się też ludzi. Inna planeta, inna glina.
Avatar
hycel / 22 sierpnia 2017 o 19:59
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Avatar
and / 22 sierpnia 2017 o 16:33
do Martuni - sam jestem katolikiem i niestety pracuję z ludźmi ze wsi nawet tu mieszkam (od kilku lat pod miastem) oczywiście nie wszyscy są źli ale w części z nich siedzi zajadłość i brak szacunku dla zwierząt i ludzi a największych bydlaków spotykam pod samym ołtarzem i uwierz część starych dewotek oraz zgorzkniałych starców uwarza się za wzór cnót zapominając jakimi byli w młodości ile zła wyrządzili innym nawet teraz najchętniej wygonili by samotną matkę z kościoła, kijem przepędzili psa leżącego przed wejściem, przykre jest też to ,że większość księży toleruje tych ludzi i ich zachowania po cichu je nawet popierając bo sami mają te same korzenie. Nie jestem ksenofobem, kocham zwierzęta sam przygarnąłem 4 psy z ulicy ale mam oczy otwarte na otaczającą rzeczywistość realnie oceniając zachowania ludzi.
do Martuni - sam jestem katolikiem i niestety pracuję z ludźmi ze wsi nawet tu mieszkam (od kilku lat pod miastem) oczywiście nie wszyscy są źli ale w części z nich siedzi zajadłość i brak szacunku dla zwierząt i ludzi a największych bydlaków spotykam pod samym ołtarzem i uwierz część starych dewotek oraz zgorzkniałych starców uwarza się za wzór cnót zapominając jakimi byli w młodości ile zła wyrządzili innym nawet teraz najchętniej wygonili by samotną matkę z kościoła, kijem przepędzili psa leżącego przed wejściem, przykre jest też to ,że w... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 14:20
Sukinsyn który to zrobił powinien za to beknąć.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 13:54
To nie nienawiść tylko stwierdzenie faktów
Avatar
Martunia / 22 sierpnia 2017 o 13:34
and napisał:
Wiejskie korzenie bez litości dla żywiny ciągle żywe no i oczywiście stawiane za wzór katolików bo co niedziela w kościele. Zakłamany chory kraj. Szkoda tych szczeniaków a temu(tej) barbarzyńcy nie powinny się należeć żadne prawa obywatelskie bo ta gnida nie zasługuje na miano człowieka skoro morduje bezmyślnie bezbronne zwierzęta szczególnie w czasach w których oddanie ich do schroniska nie jest żadnym problemem.
 Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ksenofobem. Skąd ta nienawiść do ludzi ze wsi i katolików?
 Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ksenofobem. Skąd ta nienawiść do ludzi ze wsi i katolików? rozwiń
Avatar
and / 22 sierpnia 2017 o 13:25
Wiejskie korzenie bez litości dla żywiny ciągle żywe no i oczywiście stawiane za wzór katolików bo co niedziela w kościele. Zakłamany chory kraj. Szkoda tych szczeniaków a temu(tej) barbarzyńcy nie powinny się należeć żadne prawa obywatelskie bo ta gnida nie zasługuje na miano człowieka skoro morduje bezmyślnie bezbronne zwierzęta szczególnie w czasach w których oddanie ich do schroniska nie jest żadnym problemem.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 12:49
Dziś wyrzucił szczeniaki. Jutro zgwałci i zamorduje dziecko. Bydlaka na krzesło elektryczne.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 12:21
Przerażająca jest bezmyślność ludzka.....
Avatar
gosc / 22 sierpnia 2017 o 11:50
undefined napisał:
To nie jest normalne żeby zwierzę było ważniejsze od człowieka.
 Sam jesteś nienormalny i do tego podły. Te zwierzęta nikomu nie zawiniły, że jakiś paskudny dureń je rozmnożył i wywalił jak śmieci na pewną śmierć. Z człowiekiem zapewne zrobiłby to samo. Więc nie broń sk..a.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 22:00
And, że smutkiem muszę przyznać Ci rację. Nie szanuje się zwierząt na wsi...., nie szanuje się też ludzi. Inna planeta, inna glina.
Avatar
hycel / 22 sierpnia 2017 o 19:59
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Avatar
and / 22 sierpnia 2017 o 16:33
do Martuni - sam jestem katolikiem i niestety pracuję z ludźmi ze wsi nawet tu mieszkam (od kilku lat pod miastem) oczywiście nie wszyscy są źli ale w części z nich siedzi zajadłość i brak szacunku dla zwierząt i ludzi a największych bydlaków spotykam pod samym ołtarzem i uwierz część starych dewotek oraz zgorzkniałych starców uwarza się za wzór cnót zapominając jakimi byli w młodości ile zła wyrządzili innym nawet teraz najchętniej wygonili by samotną matkę z kościoła, kijem przepędzili psa leżącego przed wejściem, przykre jest też to ,że większość księży toleruje tych ludzi i ich zachowania po cichu je nawet popierając bo sami mają te same korzenie. Nie jestem ksenofobem, kocham zwierzęta sam przygarnąłem 4 psy z ulicy ale mam oczy otwarte na otaczającą rzeczywistość realnie oceniając zachowania ludzi.
do Martuni - sam jestem katolikiem i niestety pracuję z ludźmi ze wsi nawet tu mieszkam (od kilku lat pod miastem) oczywiście nie wszyscy są źli ale w części z nich siedzi zajadłość i brak szacunku dla zwierząt i ludzi a największych bydlaków spotykam pod samym ołtarzem i uwierz część starych dewotek oraz zgorzkniałych starców uwarza się za wzór cnót zapominając jakimi byli w młodości ile zła wyrządzili innym nawet teraz najchętniej wygonili by samotną matkę z kościoła, kijem przepędzili psa leżącego przed wejściem, przykre jest też to ,że w... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 14:20
Sukinsyn który to zrobił powinien za to beknąć.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 13:54
To nie nienawiść tylko stwierdzenie faktów
Avatar
Martunia / 22 sierpnia 2017 o 13:34
and napisał:
Wiejskie korzenie bez litości dla żywiny ciągle żywe no i oczywiście stawiane za wzór katolików bo co niedziela w kościele. Zakłamany chory kraj. Szkoda tych szczeniaków a temu(tej) barbarzyńcy nie powinny się należeć żadne prawa obywatelskie bo ta gnida nie zasługuje na miano człowieka skoro morduje bezmyślnie bezbronne zwierzęta szczególnie w czasach w których oddanie ich do schroniska nie jest żadnym problemem.
 Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ksenofobem. Skąd ta nienawiść do ludzi ze wsi i katolików?
 Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ksenofobem. Skąd ta nienawiść do ludzi ze wsi i katolików? rozwiń
Avatar
and / 22 sierpnia 2017 o 13:25
Wiejskie korzenie bez litości dla żywiny ciągle żywe no i oczywiście stawiane za wzór katolików bo co niedziela w kościele. Zakłamany chory kraj. Szkoda tych szczeniaków a temu(tej) barbarzyńcy nie powinny się należeć żadne prawa obywatelskie bo ta gnida nie zasługuje na miano człowieka skoro morduje bezmyślnie bezbronne zwierzęta szczególnie w czasach w których oddanie ich do schroniska nie jest żadnym problemem.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 12:49
Dziś wyrzucił szczeniaki. Jutro zgwałci i zamorduje dziecko. Bydlaka na krzesło elektryczne.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 12:21
Przerażająca jest bezmyślność ludzka.....
Avatar
gosc / 22 sierpnia 2017 o 11:50
undefined napisał:
To nie jest normalne żeby zwierzę było ważniejsze od człowieka.
 Sam jesteś nienormalny i do tego podły. Te zwierzęta nikomu nie zawiniły, że jakiś paskudny dureń je rozmnożył i wywalił jak śmieci na pewną śmierć. Z człowiekiem zapewne zrobiłby to samo. Więc nie broń sk..a.