poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Zamość

Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 grudnia 2007, 19:50

Kilkunastu zdesperowanych ojców pikietowało wczoraj przed Sądem Rejonowym w Tomaszowie Lubelskim. Przyjechali m.in. z Warszawy, Gdańska i Gdyni.

Rozwiesili transparenty i kolorowe baloniki, a potem rozdawali ulotki. Domagali się sprawiedliwego egzekwowania praw dziecka i ojca. - To co się dzieje w sądach, woła o pomstę do nieba - złości się Krzysztof Gawryszczak, prezes Stowarzyszenia na rzecz Poszanowania Prawa Dzieci Rodziny "Ojcowie z Trójmiasta”. - Są zupełnie sfeminizowane! Mężczyźni walczący o prawa do swoich dzieci są na przegranej pozycji. Tak jest także w Tomaszowie.

Do Tomaszowa "Ojcowie” ściągnęli w obronie Małgorzaty S. z Lublina, oskarżonej o molestowanie swojej... 4-letniej wnuczki. Podobne oskarżenie usłyszeli także jej mąż oraz syn, który jest ojcem dziecka. Rozprawa miała odbyć się wczoraj. - Synowa dopatrzyła się molestowania w tym, że nakładaliśmy jej dziecku pieluchy... niedelikatnie - opowiada pani Małgorzata. - Sąd w Tomaszowie przyznał jej rację. Synowi ograniczono prawa rodzicielskie, a nam zakazano widywania się z dzieckiem. Sąd Okręgowy uchylił tę decyzję. Dlatego znów tu jesteśmy.

- Nie rozumiem tych ludzi - odpiera zarzuty była synowa Małgorzaty S. - To psycholog, po spotkaniu z córką złożył doniesienie do prokuratury, a sąd wydał tej rodzinie zakaz kontaktów z dzieckiem. Szum medialny takim problemom nie służy. Nasza rodzina została wystarczająco skrzywdzona.

"Ojcowie z Trójmiasta” zamierzali przypatrywać się rozprawie, ale zostali wyproszeni z sali. A potem rozprawa została odroczona. - To nie z winy tych panów, ale z powodu zmiany składu sędziowskiego - tłumaczy Krzysztof Pliszka, prezes Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lub.
(bn)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Aktywny40
tommy
Gość
(25) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Aktywny40
Aktywny40 (19 kwietnia 2017 o 18:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[justify]witam polecam stronę ***aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl   oraz kanał na youtube - aktywny przeciw wykluczeniu[/justify] [justify]są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, zaskarżaniem poprzez wykorzystanie skargi do europejskiego trybunału praw człowieka  i podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków rodk i ozss, opinii psychiatrycznych, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżenia faktów chronienia innych instytucji które łamały prawo wobec obywatela przez sądy, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o  prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale przede wszystkim  praw europejskiej konwencji praw człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów, poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy rodk i ozss, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: tkopd) do trybunału w strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu obligując sąd do określonego postępowania i rozpatrzenia poszczególnych kwestii i zastrzeżeń (w tym do innych instytucji i specjalistów) pod rygorem oskarżenia o łamanie przez sąd praw konwencji ( między innymi poprzez uchylanie się od rozpatrzenia zastrzeżeń do instytucji które złamały prawa konwencji ale również za uchybienia własne sądu np.: nierozpatrzenie stanowiska i dowodów strony, nieustalenie zabezpieczenia kontaktów, przewlekłość procesowania itp.)[/justify]
Rozwiń
tommy
tommy (14 listopada 2010 o 18:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
czy ktos wie jak zakonczyla sie ta sprawa???
Rozwiń
Gość
Gość (15 lutego 2008 o 22:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
wstydziła byś się pisać takie bzdury
Rozwiń
Gość
Gość (27 grudnia 2007 o 20:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Weronika napisał:
Artykuł "Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie" powinien mieć zupełnie inny tytuł i treść. Spróbuję to uzasadnić. Byłam świadkiem całego zajścia."Ojcowie z Trójmiasta" zachowali się ordynarnie w stosunku do matki dziewczynki. Obrzucili ją wyzwiskami. Ich hasło brzmiało:"Matka pedofilka". Dziwne,że za takie słowa nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Są bezkarni! Trudno mi uwierzyć w to,że mają na względzie dobro dziecka. Oni przynoszą tylko hańbę dzieciom, które skrzywdzili. Według mojej oceny "Ojcowie z Trójmiasta" to sfrustrowani zboczeńcy, to wspierający się pedofile.


przejdz się do sądu zobacz jak wygląda życie bo nic o nim nie wiesz
Rozwiń
Temida
Temida (14 grudnia 2007 o 18:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#FF0000"]SADY RODZINNE KRZYWDZA DZIECI[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (25)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!