Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 lutego 2009 r.
9:47
Edytuj ten wpis

Policyjny nalot na dyskotekowych DJ-ów

0 13 A A

Grubo ponad setkę pirackich płyt z muzyką przejęli w weekend policjanci. To efekt "nalotów”, jakie zorganizowali na dyskoteki w Zwierzyńcu i Szczebrzeszynie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trzech młodych mężczyzn odpowie za odtwarzanie utworów muzycznych bez wymaganych zezwoleń.

Ze zwierzynieckiej dyskoteki zamojscy policjanci wynieśli w sumie 93 pirackie płyty. Za ich odtwarzanie odpowie 19-latek.

Dwóch jego o rok młodszych kolegów po fachu będzie się tłumaczyć z tego samego. Oni grali na dyskotece w Szczebrzeszynie. W efekcie policyjnej akcji stracili 69 płyt.

Za odtwarzanie utworów muzycznych z lewych płyt grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności. (ak)

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ABi-J / 4 kwietnia 2009 o 17:40
Chlopak dobrze mowi ale jedna sprawa 200zl?? to chyba przesadziles ze tyle u was dostaja lebki:P u nas gowniarzeria gra po 50 zl badz za darmo...... a nastepna sprawa same "gwiazdy" zza granicy chocby niemieckiej ktorzy wystepuja w polsce sami graja z piratow.... nie mowiac o polskich "gwiazdach" teraz to kupuje sie tylko vinyle jesli chodzi o oryginal bo niestety nie ma gdzie kupic oryginalnej plyty aby z niej zagrac impreze.....? ani mix club ani dj promotion nie jest wstanie ani mnie ani moich znajomych na tyle zadowolic aby z tego zrobic dobra impreze wiec co nam zostaje? perelki na vinyla nowosci na piracie taka prawda bo zanim to wyjdzie na oryginale czy mix clubie to juz to bedzie oklepane i ograne.........
Chlopak dobrze mowi ale jedna sprawa 200zl?? to chyba przesadziles ze tyle u was dostaja lebki:P u nas gowniarzeria gra po 50 zl badz za darmo...... a nastepna sprawa same "gwiazdy" zza granicy chocby niemieckiej ktorzy wystepuja w polsce sami graja z piratow.... nie mowiac o polskich "gwiazdach" teraz to kupuje sie tylko vinyle jesli chodzi o oryginal bo niestety nie ma gdzie kupic oryginalnej plyty aby z niej zagrac impreze.....? ani mix club ani dj promotion nie jest wstanie ani mnie ani moich znajomych na tyle zadowol... rozwiń
Avatar
DJ/Prezenter / 4 kwietnia 2009 o 16:56
WItam serdecznie.

Bardzo Ciekawy temat nam się urodził widzę - Otóż Serdecznie mi zal tych którzy wpadli - Niestety Polskie prawo jest takie a nie inne. Cieszy mnie jedno - ŻE MOŻE W KOŃCU SKOŃCZY SIĘ TO GÓWNIARSKIE PODEJŚCIE DO OSOBY JAKĄ PREZENTUJE DJ - PREZENTER!!!! Ostatnimi czasy wyglaa to niestety taK:
Na bierzmowanie koleszka dostanie komputer, Matka założy internet. Weźmie taki jeden z drugim i naogląda sie w internecie o DJ'ach. Pogra troszkę w jakimś radio i podłapie BAKCYLA.

Napisze Mail do jakiegos klubu/dyskoteki - czy też pójdzie do REMIZY i naopowiada, że potrafi grać - za jedyne 200zł - co za tym idzie?? Szef dyskoteki (większość ma takie podejscie) "A zapłace gówniarzowi - grunt aby impreza była ok i ABYM ZAROBIŁ!!" <== SKĄD TAKI DZIECIAK MOŻE WZIĄŚĆ PIENIĄDZE NA KUPNO ORYGINALNYCH PŁYT CZY JAKICHKOLWIEK NOŚNIKÓW?? W większości to dyskoteki posiadają juz konsolę więc wystarczy takiemu tylko segregator i już!!... A gdzie legendarne kolekcjonowanie singli?? Gdzie te złote brzmienie oryginalnego CD'ka/ Vinyla?? Gdzie to RACJONALNE PODEJSCIE WŁAŚCICIELI DYSKOTEK?? Powiem wam gdzie - W PORTFELU-NA KONCIE!! Takie nadeszły czasy - TANIO ABY ZAROBIĆ....


Ja powiem szczerze gram juz od 6 lat - zbieram, kupuję kolekcjonuję wydaję koszmarne pieniądze na CD'ki i Vinyle - przy czym zarabiam na graniu 3x tyle co taki ŁEPEK - Lecz niestety ostatnimi czasy jest bardzo Ciężko - pozostały mi tylko stałe miejsca grania bo narobiło się tych "PSEUDO" Dj'i którzy nie mają tak naprawdęo tym pojęcia - bo Zbitować 2 kawałki to w dzisziejszych realiach jest bardoz proste (Stało się powszechne). Wielokrotnie miałem okazje grać nawet z tak zwanymi "Gwiazdami" Które to "tworzą" muzykę na komputerkach:D:D <=== Taki typek nie wie nawet co to jest CROSSOVER, czy ULTRACURVE - gdzie mowa o BALANCED CONNECTOR - znają się tylko na liczniku BPM!!

Jak dla mnie to bardzo pozytywnie, że Policja zajmuje sie takimi sprawami ponieważ - Wykonawca nie robi utworów ZA DARMO, po to aby Ktoś tam sobie potem pograł !! Znając życie chce na tym zarobić!!!!!!!!!!! Choć wg. mnie zbyt mocne postanowienia i kary są za tego typu prezedensy - 2 lata czy jakiekolwiek więzienie - TO ZA DUZO!! Lecz niestety - POLSKA...

Osobiście kupuję płyty nie dlatego, że się boję prawa polskiego - SAM DLA SIEBIE Poprostu uważam, że singiel jest wart kupna - więc kupuję...

Ci którzy grają z nielegalnych płyt - powinni się WSTYDZIĆ sami za siebie - Bycie Dj'em stało się tak powszechne, aż łza się kreci w oku.

Pozdrawiam tyh którzy mają to GDZIEŚ i myślą, że PLAY to PLAY Powiem im tak - GÓWNO PRAWDA!!
WItam serdecznie.

Bardzo Ciekawy temat nam się urodził widzę - Otóż Serdecznie mi zal tych którzy wpadli - Niestety Polskie prawo jest takie a nie inne. Cieszy mnie jedno - ŻE MOŻE W KOŃCU SKOŃCZY SIĘ TO GÓWNIARSKIE PODEJŚCIE DO OSOBY JAKĄ PREZENTUJE DJ - PREZENTER!!!! Ostatnimi czasy wyglaa to niestety taK:
Na bierzmowanie koleszka dostanie komputer, Matka założy internet. Weźmie taki jeden z drugim i naogląda sie w internecie o DJ'ach. Pogra troszkę w jakimś radio i podłapie BAKCYLA.

Napi... rozwiń
Avatar
ABi-J / 3 kwietnia 2009 o 18:56
prawda jest taka ze grozi za to 2 lata wiezienie a tak naprawde nikogo nie wsadza za to do wiezienia dostana co najwyzej 2-3 lata w zawiasach plus grzywne a swoja droga prokuratorowie i policjancji maja punkciki prokurator za wygranie sprawy policja za dostarczenie do prokuratora winnego wiec oni wola latwy lup bo maja takiego samego punkta jak za morderce a nie musza sie starac.... i tak to wyglada w rzeczywistosci a z drugiej strony ktos ich musial podpier*ic bo rzadko sie zdarza aby policja od tak sobie zrobila nalot na "dyskoteke" bez zadnego nakazu, a zeby dostac nakaz to trzeba miec jakies zgloszenie (zeznanie kogos kto powiedzial "w tej dyskotece widzialem ze dj gra z pirackich plyt") mniej wiecej od strony prawa tak to wyglada..... pozdrowienia ze slaska eLo i chwdp
prawda jest taka ze grozi za to 2 lata wiezienie a tak naprawde nikogo nie wsadza za to do wiezienia dostana co najwyzej 2-3 lata w zawiasach plus grzywne a swoja droga prokuratorowie i policjancji maja punkciki prokurator za wygranie sprawy policja za dostarczenie do prokuratora winnego wiec oni wola latwy lup bo maja takiego samego punkta jak za morderce a nie musza sie starac.... i tak to wyglada w rzeczywistosci a z drugiej strony ktos ich musial podpier*ic bo rzadko sie zdarza aby policja od tak sobie zrobila nalot na "dyskoteke&q... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lutego 2009 o 16:39
Dj.AdMix napisał:
ty sam jestes wieśniakiem cwelu miastowy ja wiem jak jest i znam oskarżonego i ty nie pier*** smutów wiesz jak policja szuka tylko dowodów zeby zmienicycie człowieka i za takiecos do pierdla niech sie wal i ty razem z nimi pozdrwawiam idioto 3m sie ramy



zalatujesz wiochą ,
Avatar
Dj.AdMix / 17 lutego 2009 o 15:23
ty sam jestes wieśniakiem cwelu miastowy ja wiem jak jest i znam oskarżonego i ty nie pier*** smutów wiesz jak policja szuka tylko dowodów zeby zmienicycie człowieka i za takiecos do pierdla niech sie wal i ty razem z nimi pozdrwawiam idioto 3m sie ramy
Avatar
brak / 16 lutego 2009 o 23:03
powiem krótko

PAŃSTWO POLICYJNE!!!!
to moje zdanie
Avatar
gs / 16 lutego 2009 o 22:37
Dj.AdMix napisał:
ty sie sam ku*** gościu czep roboty i nie osądzaj jego ze ma cos oddawac autorowi stało sie a wy gówno sie znacie i macie cały ch*** do powiedzenia .................. gdzie ta Polska ku*** sprawiedliwość złodzieje i mordercy chodzą na wolności a Policja robi poje***e naloty na dyskoteki ............. niech sie pier***ną konkretnie w łeb i niech sie zajmą prawdziwymi przestępstwami LOL Zastanówcie Się !!!!!!!!!!!! 2 lata za takie chyba ich ostro jebie w łebie


jak jestes taki dobry to sprobuj napasc na kogos policja to by widziala i wtedy dostaniesz do 12 lat wiezienia ale i tak balbys sie hehe pozdro wiesniaku i nie pisz glupot, ten co odtwarza musi oddac autorowi


jak jestes taki dobry to sprobuj napasc na kogos policja to by widziala i wtedy dostaniesz do 12 lat wiezienia ale i tak balbys sie hehe pozdro wiesniaku i nie pisz glupot, ten co odtwarza musi oddac autorowi rozwiń
Avatar
Dj.AdMix / 16 lutego 2009 o 21:37
ty sie sam ku*** gościu czep roboty i nie osądzaj jego ze ma cos oddawac autorowi stało sie a wy gówno sie znacie i macie cały ch*** do powiedzenia .................. gdzie ta Polska ku*** sprawiedliwość złodzieje i mordercy chodzą na wolności a Policja robi poje***e naloty na dyskoteki ............. niech sie pier***ną konkretnie w łeb i niech sie zajmą prawdziwymi przestępstwami LOL Zastanówcie Się !!!!!!!!!!!! 2 lata za takie chyba ich ostro jebie w łebie
Avatar
ziggy / 16 lutego 2009 o 21:34
jaz napisał:
I bardzo dobrze. Skoro na tym zarabiają to niech oddają to co się należy autorowi.


rotfl, autorowi ? połowę wysiorbie Zaiks jak nie więcej.... ale łatwiej dzieciaka z płytami zwinąć z klubu niż karków kradnących auta czy dresy drące ryja pod blokiem....
Avatar
ferno / 16 lutego 2009 o 20:02
Dyskoteka w Zwierzyńcu???? GDZIE? Chyba potańcówka (maleńka) Tu nie ma DYSKOTEKI!!!!
Avatar
ABi-J / 4 kwietnia 2009 o 17:40
Chlopak dobrze mowi ale jedna sprawa 200zl?? to chyba przesadziles ze tyle u was dostaja lebki:P u nas gowniarzeria gra po 50 zl badz za darmo...... a nastepna sprawa same "gwiazdy" zza granicy chocby niemieckiej ktorzy wystepuja w polsce sami graja z piratow.... nie mowiac o polskich "gwiazdach" teraz to kupuje sie tylko vinyle jesli chodzi o oryginal bo niestety nie ma gdzie kupic oryginalnej plyty aby z niej zagrac impreze.....? ani mix club ani dj promotion nie jest wstanie ani mnie ani moich znajomych na tyle zadowolic aby z tego zrobic dobra impreze wiec co nam zostaje? perelki na vinyla nowosci na piracie taka prawda bo zanim to wyjdzie na oryginale czy mix clubie to juz to bedzie oklepane i ograne.........
Chlopak dobrze mowi ale jedna sprawa 200zl?? to chyba przesadziles ze tyle u was dostaja lebki:P u nas gowniarzeria gra po 50 zl badz za darmo...... a nastepna sprawa same "gwiazdy" zza granicy chocby niemieckiej ktorzy wystepuja w polsce sami graja z piratow.... nie mowiac o polskich "gwiazdach" teraz to kupuje sie tylko vinyle jesli chodzi o oryginal bo niestety nie ma gdzie kupic oryginalnej plyty aby z niej zagrac impreze.....? ani mix club ani dj promotion nie jest wstanie ani mnie ani moich znajomych na tyle zadowol... rozwiń
Avatar
DJ/Prezenter / 4 kwietnia 2009 o 16:56
WItam serdecznie.

Bardzo Ciekawy temat nam się urodził widzę - Otóż Serdecznie mi zal tych którzy wpadli - Niestety Polskie prawo jest takie a nie inne. Cieszy mnie jedno - ŻE MOŻE W KOŃCU SKOŃCZY SIĘ TO GÓWNIARSKIE PODEJŚCIE DO OSOBY JAKĄ PREZENTUJE DJ - PREZENTER!!!! Ostatnimi czasy wyglaa to niestety taK:
Na bierzmowanie koleszka dostanie komputer, Matka założy internet. Weźmie taki jeden z drugim i naogląda sie w internecie o DJ'ach. Pogra troszkę w jakimś radio i podłapie BAKCYLA.

Napisze Mail do jakiegos klubu/dyskoteki - czy też pójdzie do REMIZY i naopowiada, że potrafi grać - za jedyne 200zł - co za tym idzie?? Szef dyskoteki (większość ma takie podejscie) "A zapłace gówniarzowi - grunt aby impreza była ok i ABYM ZAROBIŁ!!" <== SKĄD TAKI DZIECIAK MOŻE WZIĄŚĆ PIENIĄDZE NA KUPNO ORYGINALNYCH PŁYT CZY JAKICHKOLWIEK NOŚNIKÓW?? W większości to dyskoteki posiadają juz konsolę więc wystarczy takiemu tylko segregator i już!!... A gdzie legendarne kolekcjonowanie singli?? Gdzie te złote brzmienie oryginalnego CD'ka/ Vinyla?? Gdzie to RACJONALNE PODEJSCIE WŁAŚCICIELI DYSKOTEK?? Powiem wam gdzie - W PORTFELU-NA KONCIE!! Takie nadeszły czasy - TANIO ABY ZAROBIĆ....


Ja powiem szczerze gram juz od 6 lat - zbieram, kupuję kolekcjonuję wydaję koszmarne pieniądze na CD'ki i Vinyle - przy czym zarabiam na graniu 3x tyle co taki ŁEPEK - Lecz niestety ostatnimi czasy jest bardzo Ciężko - pozostały mi tylko stałe miejsca grania bo narobiło się tych "PSEUDO" Dj'i którzy nie mają tak naprawdęo tym pojęcia - bo Zbitować 2 kawałki to w dzisziejszych realiach jest bardoz proste (Stało się powszechne). Wielokrotnie miałem okazje grać nawet z tak zwanymi "Gwiazdami" Które to "tworzą" muzykę na komputerkach:D:D <=== Taki typek nie wie nawet co to jest CROSSOVER, czy ULTRACURVE - gdzie mowa o BALANCED CONNECTOR - znają się tylko na liczniku BPM!!

Jak dla mnie to bardzo pozytywnie, że Policja zajmuje sie takimi sprawami ponieważ - Wykonawca nie robi utworów ZA DARMO, po to aby Ktoś tam sobie potem pograł !! Znając życie chce na tym zarobić!!!!!!!!!!! Choć wg. mnie zbyt mocne postanowienia i kary są za tego typu prezedensy - 2 lata czy jakiekolwiek więzienie - TO ZA DUZO!! Lecz niestety - POLSKA...

Osobiście kupuję płyty nie dlatego, że się boję prawa polskiego - SAM DLA SIEBIE Poprostu uważam, że singiel jest wart kupna - więc kupuję...

Ci którzy grają z nielegalnych płyt - powinni się WSTYDZIĆ sami za siebie - Bycie Dj'em stało się tak powszechne, aż łza się kreci w oku.

Pozdrawiam tyh którzy mają to GDZIEŚ i myślą, że PLAY to PLAY Powiem im tak - GÓWNO PRAWDA!!
WItam serdecznie.

Bardzo Ciekawy temat nam się urodził widzę - Otóż Serdecznie mi zal tych którzy wpadli - Niestety Polskie prawo jest takie a nie inne. Cieszy mnie jedno - ŻE MOŻE W KOŃCU SKOŃCZY SIĘ TO GÓWNIARSKIE PODEJŚCIE DO OSOBY JAKĄ PREZENTUJE DJ - PREZENTER!!!! Ostatnimi czasy wyglaa to niestety taK:
Na bierzmowanie koleszka dostanie komputer, Matka założy internet. Weźmie taki jeden z drugim i naogląda sie w internecie o DJ'ach. Pogra troszkę w jakimś radio i podłapie BAKCYLA.

Napi... rozwiń
Avatar
ABi-J / 3 kwietnia 2009 o 18:56
prawda jest taka ze grozi za to 2 lata wiezienie a tak naprawde nikogo nie wsadza za to do wiezienia dostana co najwyzej 2-3 lata w zawiasach plus grzywne a swoja droga prokuratorowie i policjancji maja punkciki prokurator za wygranie sprawy policja za dostarczenie do prokuratora winnego wiec oni wola latwy lup bo maja takiego samego punkta jak za morderce a nie musza sie starac.... i tak to wyglada w rzeczywistosci a z drugiej strony ktos ich musial podpier*ic bo rzadko sie zdarza aby policja od tak sobie zrobila nalot na "dyskoteke" bez zadnego nakazu, a zeby dostac nakaz to trzeba miec jakies zgloszenie (zeznanie kogos kto powiedzial "w tej dyskotece widzialem ze dj gra z pirackich plyt") mniej wiecej od strony prawa tak to wyglada..... pozdrowienia ze slaska eLo i chwdp
prawda jest taka ze grozi za to 2 lata wiezienie a tak naprawde nikogo nie wsadza za to do wiezienia dostana co najwyzej 2-3 lata w zawiasach plus grzywne a swoja droga prokuratorowie i policjancji maja punkciki prokurator za wygranie sprawy policja za dostarczenie do prokuratora winnego wiec oni wola latwy lup bo maja takiego samego punkta jak za morderce a nie musza sie starac.... i tak to wyglada w rzeczywistosci a z drugiej strony ktos ich musial podpier*ic bo rzadko sie zdarza aby policja od tak sobie zrobila nalot na "dyskoteke&q... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lutego 2009 o 16:39
Dj.AdMix napisał:
ty sam jestes wieśniakiem cwelu miastowy ja wiem jak jest i znam oskarżonego i ty nie pier*** smutów wiesz jak policja szuka tylko dowodów zeby zmienicycie człowieka i za takiecos do pierdla niech sie wal i ty razem z nimi pozdrwawiam idioto 3m sie ramy



zalatujesz wiochą ,
Avatar
Dj.AdMix / 17 lutego 2009 o 15:23
ty sam jestes wieśniakiem cwelu miastowy ja wiem jak jest i znam oskarżonego i ty nie pier*** smutów wiesz jak policja szuka tylko dowodów zeby zmienicycie człowieka i za takiecos do pierdla niech sie wal i ty razem z nimi pozdrwawiam idioto 3m sie ramy
Avatar
brak / 16 lutego 2009 o 23:03
powiem krótko

PAŃSTWO POLICYJNE!!!!
to moje zdanie
Avatar
gs / 16 lutego 2009 o 22:37
Dj.AdMix napisał:
ty sie sam ku*** gościu czep roboty i nie osądzaj jego ze ma cos oddawac autorowi stało sie a wy gówno sie znacie i macie cały ch*** do powiedzenia .................. gdzie ta Polska ku*** sprawiedliwość złodzieje i mordercy chodzą na wolności a Policja robi poje***e naloty na dyskoteki ............. niech sie pier***ną konkretnie w łeb i niech sie zajmą prawdziwymi przestępstwami LOL Zastanówcie Się !!!!!!!!!!!! 2 lata za takie chyba ich ostro jebie w łebie


jak jestes taki dobry to sprobuj napasc na kogos policja to by widziala i wtedy dostaniesz do 12 lat wiezienia ale i tak balbys sie hehe pozdro wiesniaku i nie pisz glupot, ten co odtwarza musi oddac autorowi


jak jestes taki dobry to sprobuj napasc na kogos policja to by widziala i wtedy dostaniesz do 12 lat wiezienia ale i tak balbys sie hehe pozdro wiesniaku i nie pisz glupot, ten co odtwarza musi oddac autorowi rozwiń
Avatar
Dj.AdMix / 16 lutego 2009 o 21:37
ty sie sam ku*** gościu czep roboty i nie osądzaj jego ze ma cos oddawac autorowi stało sie a wy gówno sie znacie i macie cały ch*** do powiedzenia .................. gdzie ta Polska ku*** sprawiedliwość złodzieje i mordercy chodzą na wolności a Policja robi poje***e naloty na dyskoteki ............. niech sie pier***ną konkretnie w łeb i niech sie zajmą prawdziwymi przestępstwami LOL Zastanówcie Się !!!!!!!!!!!! 2 lata za takie chyba ich ostro jebie w łebie
Avatar
ziggy / 16 lutego 2009 o 21:34
jaz napisał:
I bardzo dobrze. Skoro na tym zarabiają to niech oddają to co się należy autorowi.


rotfl, autorowi ? połowę wysiorbie Zaiks jak nie więcej.... ale łatwiej dzieciaka z płytami zwinąć z klubu niż karków kradnących auta czy dresy drące ryja pod blokiem....
Avatar
ferno / 16 lutego 2009 o 20:02
Dyskoteka w Zwierzyńcu???? GDZIE? Chyba potańcówka (maleńka) Tu nie ma DYSKOTEKI!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 0 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 7 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra