Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 grudnia 2016 r.
11:53

Radny kierował po alkoholu i uciekł z miejsca kolizji?

Autor: Zdjęcie autora jsz
35 55 A A

Kierowca renault doprowadził do kolizji i uciekł. Później, choć wyglądał na pijanego, nie chciał dmuchać w alkomat. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, sprawcą zdarzenia był Jan Słomiany, przewodniczący rady powiatu zamojskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do stłuczki doszło w piątek Zwierzyńcu. Kierowca fiata ducato minął renault koleos stojące na poboczu. Po chwili samochód ten zaczął go wyprzedzać.

– Wówczas doszło do kolizji. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że renault zaczepił o fiata i urwał lusterko w tym samochodzie – mówi podkom. Andrzej Fijołek, z zespołu prasowego lubelskiego policji. – Kierujący renault nie zatrzymał się.

Właściciel uszkodzonego auta ruszył za nim w pościg. Trąbił, ale sprawca kolizji nie reagował. Zatrzymał się dopiero na jednej z posesji. Kierowca renault zauważył wówczas, że ktoś wyszedł z auta i poszedł do pobliskiego lasu. Zadzwonił więc po policję. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, renault było otwarte. W środku zostały kluczyki i dokumenty. Okazało się, że samochód należy do Roztoczańskiego Parku Narodowego. Nie minęło pół godziny, kiedy na miejsce wrócił kierowca.

– Policjanci wyczuli od niego woń alkoholu – dodaje nadkom. Fijołek. – Początkowo nie przyznawał się do prowadzenia samochodu. Później zmienił zdanie. Wyjaśnił, że prowadził samochód, ale dopiero później sięgnął po alkohol.

Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu alkomatem. Mundurowi zawieźli go więc na badania krwi. Nadal czekają na wyniki.

Czytaj więcej o:

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 23:39
Pan Radny dalej jeździ samochodem.... zobaczycie wszystko będzie pozamiatane pod dywan.... szaraczkowi za coś takiego juz w tym samym dniu zabraliby prawo jazdy..... to jest chore!!!!!
Avatar
Jan / 18 grudnia 2016 o 22:34
A   co   tu   mają  do  czynienia   PiSowcy   -----Słomiany   to  PSL   .
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 18:48
Człowiek nie świnia lubi zjeść i wypić
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 13:31
Skoro wiesz kto chodzi pod baldachimem z plebanem to sam chodzisz do kościoła. Trochę jesteś obłudny haahhaah
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 10:34
...to wszystko prawda 3xJ ale JS jest spoko a rozliczenie prywatyzacji w Zw-cu jak najbardziej potrzebne Panie J.S
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 20:40
ciekawe kto teraz będzie z plebanem pod baldachimem szedł......przestępca..... trochę obłudne ...haahhaah
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 20:15
przyszła kryska na matyska :D syn diler a ojciec pijak! zamknąć klike zwierzyniecką!Trzech Janków.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 19:47
Czy to nie jedna i ta sama osoba publicznie ze sobą dyskutuje ?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 18:32
Jeszcze niedawno afera z Kierowniczką ŚDS w Sochach i tez wszystko zamiecione. I tez chodzi i sie panoszy... Napisz prosze o szczegółach..... co to za afera była????
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 14:36
I jak są już wyniki krwi czy dalej się z nas drwi
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 23:39
Pan Radny dalej jeździ samochodem.... zobaczycie wszystko będzie pozamiatane pod dywan.... szaraczkowi za coś takiego juz w tym samym dniu zabraliby prawo jazdy..... to jest chore!!!!!
Avatar
Jan / 18 grudnia 2016 o 22:34
A   co   tu   mają  do  czynienia   PiSowcy   -----Słomiany   to  PSL   .
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 18:48
Człowiek nie świnia lubi zjeść i wypić
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 13:31
Skoro wiesz kto chodzi pod baldachimem z plebanem to sam chodzisz do kościoła. Trochę jesteś obłudny haahhaah
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 10:34
...to wszystko prawda 3xJ ale JS jest spoko a rozliczenie prywatyzacji w Zw-cu jak najbardziej potrzebne Panie J.S
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 20:40
ciekawe kto teraz będzie z plebanem pod baldachimem szedł......przestępca..... trochę obłudne ...haahhaah
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 20:15
przyszła kryska na matyska :D syn diler a ojciec pijak! zamknąć klike zwierzyniecką!Trzech Janków.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 19:47
Czy to nie jedna i ta sama osoba publicznie ze sobą dyskutuje ?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 18:32
Jeszcze niedawno afera z Kierowniczką ŚDS w Sochach i tez wszystko zamiecione. I tez chodzi i sie panoszy... Napisz prosze o szczegółach..... co to za afera była????
Avatar
Gość / 17 grudnia 2016 o 14:36
I jak są już wyniki krwi czy dalej się z nas drwi
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 20 1

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 24

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 21

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!