Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

17 stycznia 2011 r.
7:31
Edytuj ten wpis

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Autor: Zdjęcie autora jotem ak
0 167 A A
W BMW jechało pięć osób. (KWP w Lublinie)
W BMW jechało pięć osób. (KWP w Lublinie)

Jedna osoba zmarła, a cztery zostały ranne w wypadku, który wydarzył się w nocy na ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie. Kierowca BMW na łuku drogi wpadł w poślizg, wjechał w ogrodzenie posesji i dachował. Był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mundurowi zgłoszenie o wypadku otrzymali o godzinie 3:38 w nocy. Jak się okazało, w samochodzie jechało pięć osób w wieku 16-20 lat. – 20-letni pasażer nie przeżył wypadku – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Kierowca miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci, piątka młodych ludzi wracała BMW z poprawin po studniówce.

- To mogła być jeszcze poważniejsza tragedia, bo ustaliliśmy, że wcześniej do tego samochodu usiłowało wsiąść w sumie 10 osób - opowiada Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Na szczęście ostatecznie jechało nim pięcioro młodych ludzi. Pozostali wsiedli do innego auta.

Ostateczny wynik dzisiejszego wypadku to jedna ofiara śmiertelna. Stłuczki nie przeżył 20-latek z Nieledwi. Pijanemu kierowcy właściwie nic poważnego się nie stało. Został zatrzymany przez policję.

Ranni pasażerowie trafili do szpitala. 16-letnia dziewczyna z miejscowości Żulice ma poważne rany twarzy, straciła m.in. pół ucha. 17-latka z Terebinia doznała urazów głowy, a 19-letni chłopak z miejscowości Wolica ma m.in uraz kręgosłupa.

Już wiadomo, że 20-latek, który zginął jechał na siedzeniu bezpośrednio za kierowcą. Żadna z osób jadących BMW nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Komentarze 167

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Paweł / 14 marca 2011 o 01:08
kolejny Bezmózgi Młody Wieśniak pożegnał się z tym padołem.
Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie

A ty nie powinnas dziewczynko siedziec na forum i pier***** bzdur !! ;\
Avatar
XXXX / 21 stycznia 2011 o 13:25
No tego to już za wiele!!!!Gdzie bym nie czytała to wieśniak wieśniak wiocha!!!
Że co? Ludzie ze wsi???!!!!
Ludzie ze wsi są mądrzejsi i nie obrażajcie ich!!!
Miastowi wszyscy
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 o 21:08
Cwaniaku wiesz czym czuć od Ciebie miejskim szambem i jeszcze jedno na pewno uczciwie nie pracujesz jak stać cię na nowy samochód jesteś zerem !!!!
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 o 20:59
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.[/size]

[URL=http://img339.imageshack.us/i/golfqi.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg[/IMG][/URL]
samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy.
[/quote]
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewni... rozwiń
Avatar
XXX / 19 stycznia 2011 o 19:56
SZKODA MI CHŁOPAKA CO UMARŁ I OSOB POSZKODOWANYCH,KIEROWCE POWINNI ZAMKNAC NA DLUGIE LATA !!!JAK ALKOHOL TO NIE JAZDA
Avatar
nTALIA / 19 stycznia 2011 o 17:23
DROGI KOLEGO JESTES TAK NIE WYCHOWANY ZE GLOWA MALA ! JAK TAK MOZNA A CO MA KU...A BMW DO TEGO , A JAK BY JECHCALI AUDI LUB GOLFEM CZY CZYM KOWIEK TO CO BYS WTEDY POWIEDZILAM JESTES NIENORMALNY MOWIAC TAK ! MASZ TYLE DO POWIEDZENIA SIC PRZED LUSTEREM A NIE SIEDZISZ NA FORUM I OBRAZASZ WSZYTSKO CO SIE DA !
Avatar
Natalia / 19 stycznia 2011 o 17:18
To jest poprostu nie do pomyslenia , i po co wszytsko było ?? Laski leżą w szpitalu mecza sie z bolu po wyadku i jeszcze zabili swojego kolege :/ nie wiem czy to jest naprawde takie fajne ! Chlopak ktory powienien teraz siedzec w domu przed tv, zegnaja go kochajacy jego.! Najlepszy z najlepszych siedzi w wiezieniu za ansze pieniadze Bravo POlskie pRavo! Jak ja bym była sedzia to bym i posadzila i te laski przeciez one tez wiedzilay ze kierowaca jest pjany ! Przyczynily sie do wypadku !!!


ŚPIJ W SPOKOJU !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 o 21:23
[quote name='gosc' timestamp='1295381817' post='425841']
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
[/quote]
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Avatar
gosc / 18 stycznia 2011 o 21:16
[quote name='Gość' timestamp='1295379768' post='425806']
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
[/quote]
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 o 20:42
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
Avatar
Paweł / 14 marca 2011 o 01:08
kolejny Bezmózgi Młody Wieśniak pożegnał się z tym padołem.
Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie

A ty nie powinnas dziewczynko siedziec na forum i pier***** bzdur !! ;\
Avatar
XXXX / 21 stycznia 2011 o 13:25
No tego to już za wiele!!!!Gdzie bym nie czytała to wieśniak wieśniak wiocha!!!
Że co? Ludzie ze wsi???!!!!
Ludzie ze wsi są mądrzejsi i nie obrażajcie ich!!!
Miastowi wszyscy
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 o 21:08
Cwaniaku wiesz czym czuć od Ciebie miejskim szambem i jeszcze jedno na pewno uczciwie nie pracujesz jak stać cię na nowy samochód jesteś zerem !!!!
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 o 20:59
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.[/size]

[URL=http://img339.imageshack.us/i/golfqi.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg[/IMG][/URL]
samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy.
[/quote]
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewni... rozwiń
Avatar
XXX / 19 stycznia 2011 o 19:56
SZKODA MI CHŁOPAKA CO UMARŁ I OSOB POSZKODOWANYCH,KIEROWCE POWINNI ZAMKNAC NA DLUGIE LATA !!!JAK ALKOHOL TO NIE JAZDA
Avatar
nTALIA / 19 stycznia 2011 o 17:23
DROGI KOLEGO JESTES TAK NIE WYCHOWANY ZE GLOWA MALA ! JAK TAK MOZNA A CO MA KU...A BMW DO TEGO , A JAK BY JECHCALI AUDI LUB GOLFEM CZY CZYM KOWIEK TO CO BYS WTEDY POWIEDZILAM JESTES NIENORMALNY MOWIAC TAK ! MASZ TYLE DO POWIEDZENIA SIC PRZED LUSTEREM A NIE SIEDZISZ NA FORUM I OBRAZASZ WSZYTSKO CO SIE DA !
Avatar
Natalia / 19 stycznia 2011 o 17:18
To jest poprostu nie do pomyslenia , i po co wszytsko było ?? Laski leżą w szpitalu mecza sie z bolu po wyadku i jeszcze zabili swojego kolege :/ nie wiem czy to jest naprawde takie fajne ! Chlopak ktory powienien teraz siedzec w domu przed tv, zegnaja go kochajacy jego.! Najlepszy z najlepszych siedzi w wiezieniu za ansze pieniadze Bravo POlskie pRavo! Jak ja bym była sedzia to bym i posadzila i te laski przeciez one tez wiedzilay ze kierowaca jest pjany ! Przyczynily sie do wypadku !!!


ŚPIJ W SPOKOJU !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 o 21:23
[quote name='gosc' timestamp='1295381817' post='425841']
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
[/quote]
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Avatar
gosc / 18 stycznia 2011 o 21:16
[quote name='Gość' timestamp='1295379768' post='425806']
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
[/quote]
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 o 20:42
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
Zobacz wszystkie komentarze 167

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!