wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Zamość

Zapisy na wyjazd do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Zapraszają na modlitwę

Dodano: 15 marca 2016, 18:42
Autor: ask

Do końca marca w diecezji zamojsko-lubaczowskiej trwają zapisy na wyjazd do Krakowa na spotkanie z młodzieżą całego świata oraz papieżem Franciszkiem podczas Światowych Dni Młodzieży.

– Obchody Światowych Dni Młodzieży rozpoczną się w naszej diecezji w dniach 20-25 lipca, kiedy będziemy gościć młodzież z zagranicy na tzw. „Dni w Diecezji” – mówi Joanna Suszko, rzecznik Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. – Później, w dniach 25- 31 lipca 2016 r., młodzież od 14 roku życia może pojechać z nami do Krakowa. Ale uwaga, niepełnoletni mogą pojechać tylko za zgodą rodziców i z opiekunem, którym będzie pełnoletni uczestnik.

W zależności od wybranego pakietu za udział w ŚDM trzeba zapłacić do 150 zł i 10 euro (pobyt 30-31 lipca) do 690 zł (25 lipca – 1 sierpnia 2016 r). Droższa opcja zawiera się wyżywienie, noclegi, ubezpieczenie, transport na terenie Krakowa i wyposażenie pielgrzyma (plecak z materiałami religijno-informacyjnymi oraz produkty pomocne w pełnym uczestnictwie w ŚDM). Najtańsza jedynie ubezpieczenie, transport na terenie Krakowa i wyposażenie pielgrzyma (plecak).

– Noclegi przewidziane są w domach u rodzin, w szkole lub w miasteczku namiotowym. Do noclegu przypisane jest śniadanie – tłumaczy Suszko. – Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania grup, żeby zając dogodne miejsca noclegowe, które nie będą znacznie oddalone od miejsc centralnych wydarzeń.

– Żeby zapisać się na wyjazd należy zwrócić się do własnego proboszcza lub księdza wikariusza – mówi ks. dr. Sylwester Zwolak, dyrektor Centrum Światowych Dni Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

– Warto pojechać do Krakowa i spędzić te wakacje w nieco inny sposób. To będą chwile nie do opisania. Chwile wzruszeń. Warto ten czas wygospodarować żeby spotkać się na żywo z papieżem. Poza tym przyjedzie młodzież z całego świata i brzydko by wyglądało gdyby nie przyjechali sami gospodarze.

Kruchtovyj uobSerVatorr
Gość
ks. Edzio
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Kruchtovyj uobSerVatorr
Kruchtovyj uobSerVatorr (18 marca 2016 o 18:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Te Światowe Dni Młodzieży to już "Ostatnie Podrygi Kościoła Rzymskokatolickiego"... Księża myślą, że "uratują" Kościół Rzymskokatolicki tymi "świętami". Otóż: nic bardziej mylnego ! Laicyzm nieuchronnie zmierza do Polski -i to dużymi krokami. W krajach Zachodniej Europy już od wielu lat (z powodu braku wiernych w kościołach) budynki kościołów są "wynajmowane" młodzieży jako ścianki wspinaczkowe. W Polsce też tak będzie -gdy tylko poumierają MoheBery...

Księża lepiej by się "ogarnęli" i zaczęli świecić przykładem -to może młodzież "jako-tako" by się przekonała do KK.

Rozwiń
Gość
Gość (18 marca 2016 o 08:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dosyć ciekawe opłaty, za dwa dni 150zł i 10e to razem 200zł w artykule dalej pisze,że noclegi u rodzin to rozumiem,że rodzinom ty będą zwracane koszty pobytu tych ludzi którzy deklarują swój pobyt bo w innym wypadku na co te opłaty??tylko śniadanie i ubezpieczenie???to dosyć drogo by było wycenione
Rozwiń
ks. Edzio
ks. Edzio (15 marca 2016 o 20:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Kościół jest  p e d a ł e m  i ma obowiązki  p e d a l s k i e.

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (15 marca 2016 o 19:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli POWOŁANI DO (z)BAWIENIA W OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.

Tylko w marcu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „ECHO DNIA” z dn. 15 .III.2016 r. w artyKULe: 1}Hołownia w Kielcach: Bóg oczekuje, że będziemy ludźmi”; 2}Podejrzewani o próbę włamania do świątyni w centrum Staszowa!oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK BAŁTYCKI” z dn. 15.III.2016 r. w artyKULe z dn. 13 .III.2016 r. :Film „Niewinne”, czyli piekło na ziemi [RECENZJA]” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

 

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (15 marca 2016 o 19:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
na gapoę mozna?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!