Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Manchester, Londyn i Backbeat w Krasnobrodzie

Niedzielny festyn Polskiego Radia Lublin z cyklu \"W eterze i w plenerze” będzie bardzo rockowy. Nad krasnobrodzkim zalewem wystąpią aż trzy bardzo dobre zespoły wykonujące taką muzykę: toruński Manchester oraz lubelskie Londyn i Backbeat.
Impreza zacznie się o godz. 14.35 konkursem Europejskiego Funduszu Społecznego. Potem zgadywanki unijne powrócą jeszcze dwukrotnie. Będą także quizy Polskiego Radia Lublin. Pierwszy koncert zaplanowano na godz. 14.50. Z pięćdziesięciominutowym programem wystąpi lokalna grupa popowa Hold Band. O 16.05 zacznie grać drugi krasnobrodzki zespół – Sun Eclipse. Tym razem będzie to 50 minut rocka. Ale prawdziwa rockowa uczta zacznie się o 17.20. To będzie uczta z trzema daniami, bo wystąpią jedna po drugiej trzy znakomite kapele. Najpierw zagra Londyn, czyli specjaliści od nowoczesnej, melodyjnej i dynamicznej muzyki na głos, gitarę, bas i perkusję. Następnie zaprezentuje się Backbeat, czyli grupa przywołująca stare klimaty rockandrollowe. Potem koncert da Manchester. To formacja specjalizująca się w britpopie z domieszką punk-rocka. Festyn zakończy się tuż przed godz. 22 pokazem sztucznych ogni. Cykl festynów Polskiego Radia Lublin \"W plenerze i w eterze” pod patronatem Dziennika Wschodniego sponsoruje Kompania Piwowarska – producent marki Żubr.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama