Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Budka Suflera kończy karierę?

Po jubileuszowym koncercie z okazji 35-lecia Krzysztof Cugowski zapowiedział, że niebawem muzycy idą na emeryturę.
\"Super Express\" pisze, że dni lubelskiego zespołu są policzone. Mimo że cała Opera Leśna w Sopocie była oczarowana ostatnim występem Suflerów, to sam Krzysztof Cugowski wspominał w kuluarach po koncercie o emeryturze. Skąd taki pomysł? Bo wysiłek, który trzeba włożyć w taką imprezę kosztuje muzyków coraz więcej zdrowia. \"To jest kwestia wydolności, na pewno nie jest to kwestia, że jutro i pojutrze przestaniemy grać. Ale ten dzień jest bliżej niż dalej\" - mówi w \"SE\" wokalista Budki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama