Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Joanna Ignaczewska nową dziewczyną Jamesa Bonda

Polka Joanna Ignaczewska zagra w filmie u boku najsłynniejszego agenta świata w kolejnej 23. części przygód Jamesa Bonda.
\"Megan Fox i Freida Pinto odmówiły wzięcia udziału w najnowszej produkcji James Bond. Ignaczewska jest naszym następnym wyborem. Ma bardzo dobre kwalifikacje do tej roli. Jest zdolną aktorką. Po sukcesie jej poprzedniczki, Olgi Kurylenko z Ukrainy, zatrudnienie Joanny było bardzo dobrym wyborem\" - powiedziała \"Super Expressowi\" Debbie McWilliams, szefowa castingu filmów agencie 007. Jedyną Polką, która wcześniej zagrała w znanej serii przygód Jamesa Bonda, jest białostoczanka Izabela Scorupco. \"Jestem szczęśliwa, że dostałam w życiu tak wielką szansę. Ale nie przyszło to łatwo, ostatnie dwa lata mojego życia były pełne pracy i wyrzeczeń. Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy mnie docenili. Wciąż jeszcze nie wierzę, że będę dziewczyną Bonda. Kiedy cztery lata temu zaczynałam studia w nowojorskiej szkole aktorskiej Actors Studio, wydawało mi się, że śnię. Krok po kroku moje marzenia zaczynają się spełniać. Oczywiście jak to w życiu bywa, jeszcze do momentu produkcji wszystko może się wydarzyć. Ale głęboko wierzę, że uda mi się zagrać dziewczynę Bonda\" - wyznaje \"Super Expressowi\" Joanna. Ignaczewska ma 25 lat. Urodziła się w Warszawie. W Polsce grała m.in. w serialach telewizyjnych: \"M jak miłość\", \"Pensjonat pod Różą\" czy \"Kryminalni\".

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama