Reklama
Angielska prasa: Yeti grasuje w polskich Tatrach (wideo)
Poniedziałkowy The Sun donosi, spacerujący po polskich Tatrach turysta z Warszawy, spotkał Yeti. Przypadkiem nagrał też film...
- 31.08.2009 18:48
Angielska bulwarówka pisze, że pan Piotr Kowalski, turysta z Warszawy, zawsze sceptycznie podchodził do takich spraw. Kiedy jednak zobaczył na własne oczy \"przypominającą małpę olbrzymią istotę chowającą się za skałami\", jego życie zupełnie się odmieniło.
Brytyjscy dziennikarze skontaktowali się z fundacją Nautilus, która zajmuje się zjawiskami niewyjaśnionymi i paranormalnymi. Robert Bernatowicz, prezydent fundacji, przyznał, że Nautilus przygotowuje już wyprawę w poszukiwaniu Yeti.
Data dodania:
31.08.2009 18:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze