Telewizja tego nie puści, czyli teledysk z prosektorium (wideo)
Telewizyjne stacje muzyczne nie chcą emitować wideoklipu \"Jest dobrze\" Marii Sadowskiej. Dlaczego? Ponieważ teledysk jest zbyt kontrowersyjny. Został nakręcony w prosektorium.
- onet.pl
- 02.09.2009 12:40
Data dodania:
02.09.2009 12:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze