Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Telewizja tego nie puści, czyli teledysk z prosektorium (wideo)

Telewizyjne stacje muzyczne nie chcą emitować wideoklipu \"Jest dobrze\" Marii Sadowskiej. Dlaczego? Ponieważ teledysk jest zbyt kontrowersyjny. Został nakręcony w prosektorium.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama