Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jak oni (za) śpiewają? Rozpoczyna się pojedynek Mistrzów

Już dziś w Polsacie startuje szósta – i ostatnia – edycja programu rozrywkowego \"Jak oni spiewają”. Producenci zamiast szukać nowych \"gwiazd” postanowili jeszcze raz pokazać tych, którzy w programie już wystąpili.
Zasady programu też nie zostały zmienione: w każdym odcinku aktorzy znani z seriali śpiewają piosenkę. Jury ich ocenia, a widzowie głosują za pomocą SMS-ów. Gwiazda, która dostanie ich najmniej: odpada z programu. Bez fałszu W szóstej edycji zobaczymy zwycięzców poprzednich pięciu serii i finalistów tychże. Po Brylantowy Mikrofon sięgnęły – jak dotąd – Agnieszka Włodarczyk, Joanna Liszowska, Laura Samojłowicz, Krzysztof Respondek i Artur Chamski. Szósta edycja show \"Jak oni śpiewają: Pojedynek mistrzów” w założeniu ma być najlepsza, bo występują najlepsi uczestnicy. – Tu nie będzie miejsca na fałsze czy nieczystości, a walka na głosy i przeboje zapowiada się fascynująco – zapowiadają producenci programu. I nagrody będą inne. Zamiast diamentowego, będzie Perłowy Mikrofon, a zamiast wydania płyty: podróż marzeń na pokładzie prywatnego samolotu. Jury w komplecie A kto będzie oceniał występy aktorów? Jak zwykle Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. I Edyta Górniak. Występ tej ostatniej jeszcze do niedawna stał pod znakiem zapytania. Portale internetowe i kolorowa prasa spekulowały, że Górniak przeniesie się do konkurencyjnej stacji – TVN – gdzie miałaby wystąpić w \"Tańcu z gwiazdami”. Padały już nawet kwoty i pojawiały się informacje, z kim Edyta Górniak będzie tańczyć i że już chodzi na treningi. W każdym razie skończyło się na niczym i Edyta Górniak dalej będzie oceniać śpiewających aktorów. A program będzie prowadzić Krzysztof Ibisz i – wracająca z urlopu macierzyńskiego – Kasia Cichopek. A kto wystąpi? Agnieszka Włodarczyk, zwyciężczyni I edycji \"Jak oni śpiewają”, znana też z serialu \"Posterunek 13” i filmu \"Sara”, gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. Robert Moskwa, posiadacz czarnego pasa w karate, wielbiciel planszowych gier strategicznych i Artur w serialu \"M jak miłość”. Nie zabraknie Joanny Liszowskiej, triumfatorki II edycji, a ostatnio jednej z najpopularniejszych celebrytek polskiego show biznesu (ostatnio głównie za sprawą związku z zagranicznym milionerem). Będzie też Patricia Kazadi, zwycięzca III edycji, Krzysztof Respondek i Joanna Jabłczyńska. To aktorka znana z kilku seriali i z podkładania głosów do filmów i gier komputerowych (na tym polu popisała się zwłaszcza w grze \"Hand of God”). Wystąpią oczywiście Artur Chamski, zwycięzca IV edycji i Laura Samojłowicz; zwyciężczyni V edycji. Stawkę uzupełniają Karolina Nowakowska (Olga Jankowska z \"M jak miłość”), Robert Kudelski z \"Na Wspólnej” i Maciej Jachowski z \"M jak miłość”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama