Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Elżbieta i Agnieszka - 22-latki z Lubelszczyzny w finale Miss Polonia

Oficjalną reprezentantką naszego województwa jest studiująca w Warszawie Elżbieta Tokarska z Chełma. O tytuł najpiękniejszej Polki, jako kandydatka z Małopolski ubiegać się będzie również pochodząca z Tomaszowa Lubelskiego Agnieszka Steczkiewicz. Finał konkursu, w którym głosować będą także widzowie zaplanowano na 24 października.
Póki co, obie nasze piękności są jeszcze w Tajlandii na specjalnym zgrupowaniu przed finałem. Wracają stamtąd w środę. Odpoczną dwa dni i znowu będą ciężko pracować. Tym razem we Władysławowie, trenując układy choreograficzne, z którymi wystąpią za niespełna dwa tygodnie w Białej fabryce w Łodzi (wybory będzie transmitować TVP 2, a widzowie mają wspierać swoje faworytki, wysyłając SMS-y). Agnieszka Steczkiewicz ma już na swoim koncie sukcesy w konkursach piękności, ale do tegorocznych wyborów przystąpiła po 5 latach przerwy. Jej ojciec liczy, że konkurs zakończy się dla córki sukcesem. – Kiedy w 2004 roku Agnieszka startowała w wyborach Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego (w tym samym konkursie swoje pierwsze kroki stawiała popularna ostatnio Dorota Gardias, pogodynka TVN – dop. red.) miała numer 8 i zdobyła prawie wszystkie tytuły i nagrody – wspomina Zenon Steczkiewicz. – W wyborach Miss Polonia ma ten sam numer! Z \"16” na scenie, przed widzami i publicznością prezentować się będzie natomiast oficjalna reprezentantka Lubelszczyzny, czyli Elżbieta Tokarska z Chełma. Obie nasze piękności zapewniają, że udział w finale to dla nich wyróżnienie, ale przede wszystkim przygoda i spełnienie marzeń, np. o dalekich podróżach. Już same przygotowania do konkursu można uznać za nagrodę. Do Tajlandii, Agnieszka i Elżbieta pojechały wraz z pozostałymi 18 finalistkami na zaproszenie Ministerstwa Turystyki Tajlandii. Uczą się tam sporo, ale również zwiedzają największe miasta i najpiękniejsze wyspy. – W programie była także wizyta na farmie krokodyli, w cyrku słoni, rejs jachtem, Bangkok nocą i wiele innych atrakcji – wylicza ojciec Agnieszki. Elżbieta Tokarska studiuje psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. – Zdecydowałam się na ten kierunek, ponieważ jestem wrażliwa na ludzkie nieszczęścia. Chcę pomagać ludziom zagubionym, dla których często życie staje się trudne a problemy nie do rozwiązania – opowiada o sobie na stronie www.misspolonia.com.pl Agnieszka Steczkiewicz mieszka i studiuje w Krakowie. Jest na czwartym roku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, w Katedrze Lingwistyki Komputerowej specjalność Elektroniczne Przetwarzanie Informacji. Gdy była małą dziewczynka, chciała zostać modelką. Teraz marzy jej się praca w telewizji

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama