Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dorota Gardias-Skóra odzyskała męża

Większość wróżyła rozpad małżeństwa seksownej pogodynki z Tomaszowa Lubelskiego. Tymczasem koniec z rozłąką. Zwyciężczyni \"Tańca z gwiazdami\" jest szczęśliwa, bo jej mąż Konrad właśnie przeprowadził się z Łodzi do Warszawy - pisze \"Fakt\".
Od jakiegoś czasu Dorota mieszkała i pracowała w stolicy, natomiast jej mąż Konrad, lotnik, stacjonował w jednostce koło Łodzi. Rozłąka stawała się dla nich coraz bardziej frustrująca, tym bardziej, że zainteresowanie piękną celebrytką rosło. Zachwycała urodą i wdziękiem, zwracając uwagę wielu mężczyzn. Przy okazji głośno plotkowano o tym, że jej mąż szaleje z zazdrości - czytamy w \"Fakcie\". W końcu Konrad poszedł jednak po rozum do głowy i wrócił do pięknej małżonki. \"Nareszcie mamy więcej czasu dla siebie\" - mówi Gardias-Skóra \"Faktowi\". \"Niedawno też byliśmy razem na wakacjach na Cyprze\" - dodaje. Para mieszka w wynajmowanym apartamencie. Według \"Faktu\" większość wróżyła rozpad ich małżeństwa, ale Konrad stanął na głowie i znalazł pracę w Warszawie. Od kilku tygodni pracuje na lotnisku wojskowym na Okęciu, a co za tym idzie żonę widuje już codziennie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama