Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mam talent: Korwin-Piotrowska pomoże Kasi Sawczuk nagrać płytę?

12-letnia Katarzyna Sawczuk z Białej Podlaskiej była dziś gościem \"Dzień Dobry TVN\". Razem z nią do programu zaproszono też Karolinę Korwin-Piotrowską. Dziennikarka zadeklarowała, że chce współfinansować płytę dziewczynki.
12-latka z Białej Podlaskiej była ostatnią uczestniczką siódmego i zarazem ostatniego odcinka castingowego programu. Zaśpiewała piosenkę Anny German \"Eurydyki tańczące\". Jej występ skończył się owacją na stojąco. Choć nikt z jury nie miał wątpliwości, że Kasia Sawczuk powinna przejść do następnego etapu, tak się jednak nie stało. Podczas ostatecznych eliminacji 12-latka z Białej Podlaskiej nie znalazła się wśród 40 osób, które wystąpią w półfinale \"Mam talent\". Dziś w \"Dzień Dobry TVN\" Karolina Korwin-Piotrowska, redaktor naczelna portalu Plejada.pl, ostro skomentowała decyzję jury programu. – Bez dwóch zdań ona ma talent! I już wygrała! Ludzie kojarzą jej twarz, nazwisko i wiedzą jak jest zdolna. Jak widać było na przykładzie programu Idol, czasami lepiej jest przegrać i nie awansować dalej, by tak naprawdę wygrać swoją karierę - mówiła Karolina Korwin-Piotrowska. Korwin-Piotrowska zadeklarowała też, że chce współfinansować płytę dziewczynki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama