III Liga: Stal Poniatowa po walnym zebraniu - trener Kamiński i członkowie zarządu zostają
Henryk Kamiński zostaje na stanowisku trenera Stali Poniatowa. Do żadnych zmian nie dojdzie także w zarządzie trzecioligowca. Tak zdecydowali członkowie klubu na środowym walnym zebraniu. Roszady planowane są dopiero w styczniu.
- 04.11.2009 21:37
Chociaż oczekiwania względem drużyny przed rozpoczęciem sezonu były zdecydowanie większe to w najbliższych meczach piłkarze \"żółto-niebieskich” mogą jeszcze wzbogacić swoje konto (12 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów).
Do rozegrania pozostały dwie serie gier. Najpierw Stal zmierzy się na wyjeździe ze swoją imienniczką z Sanoka, a na zakończenie rundy powalczy z ostatnimi w tabeli Orlętami Radzyń Podlaski.
Kolejne spotkanie członków klubu planowane jest na początku stycznia i właśnie wtedy można się spodziewać dalszych decyzji co do przyszłości drużyny z Poniatowej.
Reklama













Komentarze