Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śpiewać każdy musi

Przynajmniej w nowym programie rozrywkowym \"Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us” Program startuje dziś, o 20 w Polsacie. Jego idea jest prosta: profesjonalista uczy śpiewać amatora.
Ten występuje, jury go ocenia, widzowie zresztą też. Tych ostatnich przed telewizory mają przyciągnąć gwiazdy, zarówno nauczające, jak i nauczane. W pierwszej polskiej edycji programu zobaczymy następujące pary: Halinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Iwana Komarenkę i Paulinę Sykut, Łukasza Zagrobelnego i Joannę Koroniewską, Piotra Kupichę i Annę Bosak, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, Małgorzatę Ostrowską i Grzegorza Halamę, Paullę i Artura Partykę, Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę, Jacka Wójcickiego i Ewę Wachowicz. A w jury też niezły skład: Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak. W pierwszym odcinku programu duety zaśpiewają największe przeboje z repertuaru wokalistów i wokalistek biorących udział w show. Z zakulisowych plotek można dowiedzieć się, że nadspodziewanie dobrze radzi sobie podczas prób były mistrz w skoku w wzwyż Artur Partyka. – Ma silny czysty głos i ciekawą barwę, myślę, że może nas zaskoczyć – zdradza osoba blisko związana z produkcją programu. Inne emocje towarzyszą gwieździe polskiego rocka lat 80. Małgorzacie Ostrowskiej, która obawia się zetknięcia w kolejnych programach z muzyką soulową, popową, czy country. Najzabawniejsze show dać powinni natomiast Jacek Wójcicki i Ewa Wachowicz. \"Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us” to brytyjski pomysł stworzony prze tę sama ekipę, która wymyśliła \"Taniec z gwiazdami”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama