Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kameroffon 2010: Wygraj laptop lub telefon!

Ruszył konkurs filmów komórkowych \"Sony Ericsson Vivaz Kameroffon 2010”. Na najlepszych filmowców–amatorów czekają nagrody: laptopy i nowoczesne telefony!
Ludzkie emocje, wydarzenia, ciekawe miejsca – dzisiaj to wszystko można nagrać telefonem komórkowym. Czasem wystarczy wyjąć go z kieszeni i pokazać choćby to, czym żyją nasze miasta. I wcale nie są do tego potrzebne drogie kamery! – Lepszy sprzęt daje większe możliwości, ale to zawsze tylko narzędzie. Dla mnie telefon jest właśnie takim narzędziem. Najważniejsze jest to, co mamy w głowie, umiejętność przekazywania emocji – komentuje Wiesław Zięba, animator i reżyser, który stworzył m.in. postać bajkowego Reksia. Konkurs \"Kameroffon 2010” adresowany jest do mieszkańców całej Polski, organizatorzy czekają na filmy z całego kraju. Termin zgłoszeń filmów konkursowych mija 4 kwietnia 2010. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: fabularną i dokumentalną. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jurorów oraz przez internautów. Całość zakończy specjalna gala, podczas której zostaną rozdane nagrody (16 kwietnia w Warszawie). – Wszystkich zapraszamy do udziału w warsztatach i konkursach, które zaplanowaliśmy w ramach tego wydarzenia. Zajęcia poprowadzą uznani operatorzy, fotograficy oraz specjaliści w dziedzinie cyfrowej obróbki obrazu – mówi Monika Wypart, koordynator projektu Kameroffon. Festiwal odbędzie się 16 kwietnia w atrium Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Szczegóły na temat konkursu i festiwalu: www.mmwarszawa.pl/kameroffon

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama