Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Familiada od jesieni znika z anteny \"Dwójki\"

W nowej, jesiennej ramówce \"Dwójki” już nie będzie kultowej, nadawanej od 16 lat Familiady. Już nie będą nas \"bawić” żenujące żarty prowadzącego
Niestety dla wielu wielbicieli tej rodzinnej rozrywki nadchodzą smutne weekendy. Jak podaje \"Super Express” program prowadzony przez Karola Strasburgera zniknie po wakacjach z ramówki. \"SE” donosi, że decyzja odnośnie teleturnieju Familiada już zapadła. Karol Strasburgerg wraz ze słynną czołówka odejdą w niepamięć. Według sondaży, program cieszy się coraz mniejszą oglądalnością - ostatnio teleturniej ogląda ok. 3,5 miliona widzów. A jeszcze kilka lat temu w weekendy przed telewizory zasiadało ponad 5 milionów wielbicieli programu Strasburgera. Jakiekolwiek nie byłyby powody decyzji, odnośnie dalszych losów Familiady, jedno należy powiedzieć: weekend bez Familiady to jak obiad u teściowej bez rosołu – pisze \"SE”

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama