Reklama
Hitler narzeka na Lublin - parodia filmu \"Upadek\" (wideo)
Adolf Hitler nie lubi Lublina. Chciałby, żeby miasto zmietli terroryści. Najbardziej przeszkadzają mu taksówkarze, grajkowie na deptaku... i KFC przy Racławickich. Nie są to najnowsze fakty z życia niemieckiego wodza - to tylko lubelska parodia filmu \"Upadek\".
- łm
- 15.07.2010 14:53
Data dodania:
15.07.2010 14:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze