Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magda Welc w Mam Talent 2010. Jurorzy prawie płakali (wideo)

Mam Talent. Magda Welc z Niedrzwicy Dużej zaśpiewała piosenkę \"Nie żałuję\" i wprawiła w zachwyt jurorów najnowszej edycji popularnego show TVN. - Tacy ludzie są sensem tego programu - mówił Kuba Wojewódzki.
Magda Welc. Półfinał Mam Talent - zobacz WIDEO Magdalena Welc zaśpiewała w wyemitowanym w sobotę Mam Talent piosenkę \"Nie żałuję\" z repertuaru Edyty Geppert (słowa napisała Agnieszka Osiecka). - Wybrałam ją, bo ma bardzo mądre słowa. Chciałam w ten sposób podziękować mojej mamie i wszystkim tym, którzy mi pomogli przygotować się do tego programu - mówi Magda. Głos dziewczyny zachwycił jurorów. W czasie występu Agnieszka Chylińska nie dowierzała. - Jezus, Maria, co za dziewczyna?! - mówiła. Jak zaczarowana występ oglądała Małgorzata Foremniak. Kuba Wojewódzki, jak zwykle uważnie słuchał i coś notował, po czym nagle wypalił do 11-latki: - Pani Magdo, Komu pani ukradła ten głos? - Najbardziej obawiałam się tego, co mi powie Kuba. On jest bardzo surowy i lubi innych krytykować używając ostrych słów. Ale na szczęście wszystkim się podobało, jak śpiewam. Jestem bardzo zadowolona ze swojego występu - dodaje Magda. Emocje były bardzo duże. Za sceną płakała matka dziewczyny, a na końcu piosenki łzy uroniła też Magda. Razem z nią prawie rozkleiły się obie jurorki programu. Jednak chwilę później na twarzy młodej wokalistki pojawił się uśmiech. - Człowiek włącza TVN i widzi taką 11-latkę, i wie pani co robi? - zapytał Kuba. - Nie wiem - odpowiedziała Magda. - Ogląda dalej. Tacy ludzie są sensem tego programu - podsumował. Magda przeszła do kolejnego etapu. Nie chciała zdradzić, co zaśpiewa następnym razem. Zobacz występ Magdy Welc w Mam Talent:

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama