Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magda Welc półfinalistka Mam Talent zaśpiewa dziś w TVN

Magdalena Welc z Niedrzwicy Dużej, półfinalistka programu Mam Talent w środę ponownie stanie przed kamerami. Dziewczynka zaśpiewa w programie \"Dzień Dobry TVN\".
Magdalena Welc przygotowuje się do półfinału programu \"Mam Talent\". Decyzja o tym, co zaśpiewa już zapadła. Magda, nie chce jednak zdradzać, jaki będzie to utwór. - To będzie niespodzianka - zapowiada Magdalena Welc. Podczas wyemitowanego w sobotę programu 11-latka zaśpiewała piosenkę \"Nie żałuję\" z repertuaru Edyty Geppert. Młoda mieszkanka Niedrzwicy Dużej zachwyciła jurorów. Kuba Wojewódzki stwierdził, że tacy ludzie jak Magda są sensem tego programu. Od soboty Magda otrzymuje gratulacje. - Wszyscy się cieszą. Są zaskoczeni tak dobrymi ocenami jurorów - mówi dziewczynka. Występ chwalą też koleżanki i koledzy z klasy. - W poniedziałek w szkole było bardzo sympatycznie. Klasa bardzo miło mnie przyjęła - dodaje Magda. W środę 11-latka wystąpi w porannym programie \"Dzień Dobry TVN\". Magda jest teraz w drodze do Warszawy. Zaśpiewa piosenkę, którą zaprezentowała podczas eliminacji. Występ Magdy zaplanowano między godz. 10 a 11. Sonda programu Mam Talent Magda Welc zajmuje drugie miejsce w sondzie zamieszczonej na stronie programu \"Mam talent\". Pytanie brzmi: \"Który z bohaterów 2. odcinka \"Mam talent!\" zasługuje na Wielki Finał?\" W tej chwili ma 25 procent głosów. Wyprzedza ją tylko Jędrek Indebski (zatańczył hip-hop). Na chłopca zagłosowało 30 procent biorących udział w sondzie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama