Kabaret Mimika z Lublina w 6. odcinku Mam Talent (wideo)
W sobotę wieczorem TVN wyemitowała 6. odcinek Mam Talent. Wśród występujących był kabaret Mimika z Lublina.
- (pab)
- 10.10.2010 10:08
Magda Welc w Mam Talent
Program był nagrywany podczas lipcowego castingu w Warszawie. Lubelscy kabareciarze zaprezentowali program \"Paker\". Jak mówi sama nazwa Mimiki podczas swoich występów artyści nie używają słów. Mimo to Kuba Wojewódzki podsumował ich słowami: \"Trochę przegadany występ\". - Na waszym miejscu na siłowni bym się nie pokazywał - dodał Wojewódzki.
UDS Dance Studio z Lublina w Mam Talent
Mimika spodobała się zarówno Wojewódzkiemu, jak i Agnieszce Chylińskiej. Sceptyczna do występu Lublinian była jedynie Małgorzata Foremniak. Mimika przeszła jednak do kolejnego etapu programu.
Kabaret Mimika w Mam Talent - zobacz występ
Data dodania:
10.10.2010 10:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze