Reklama
Top Model TVN: dziś modelki pokażą się w rozbieranej sesji (wideo)
Dziś kolejny odcinek programu Top Model w TVN. Modelki, w tym Paulina Pszech z Lublina wystąpią w rozbieranej sesji.
- (pab)
- 13.10.2010 19:30
To już szósty odcinek program Top Model. \"W najbliższym odcinku dziewczyny muszą nauczyć się jak nabrać świadomości własnego ciała. Pomógł im w tym trening capoiery - sztuki walki połączonej z tańcem.\" - czytamy na oficjalnej stronie programu Top Model.
Po capoeirze modelki wezmą udział w sesji \"Akty\". Każda uczestniczka programu wybierze jedną rzecz, z którą będzie pozować, np. okulary.
Kto odpadnie w tym odcinku? Program Top Model dziś o godz. 21.30 w TVN.
Data dodania:
13.10.2010 19:30
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze