Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magda Welc w finale Mam Talent! Pokonała wszystkich! (wideo)

Magda Welc z Niedrzwicy Dużej wystąpiła dziś w półfinale programu Mam Talent. Jej występ spodobał się najbardziej jurorom programu oraz telewidzom. Magda przeszła do finału jako pierwsza uczestniczka. Zobacz występ Magdy Welc wideo.
11-letnia Magdalena Welc z Niedrzwicy Dużej przez castingi do programu TVN \"Mam talent” przeszła jak burza. Trafiła do szczęśliwej \"40” i w sobotę wystąpiła na żywo podczas pierwszego z pięciu półfinałów. Na scenę wyszła jako ostatnia. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Dżem \"Do kołyski”. Publiczność była zachwycona. Dziewczynka dostała owacje na stojąco. Występ spodobał się również jurorom. – Ja Cię kocham – stwierdziła Małgorzata Foremniak. Po fali zachwytów padło kilka słów krytyki. Jurorzy stwierdzili, że jak na tak młody wiek Magda śpiewa zbyt poważne utwory. Sugerowali, aby w finale sięgnęła po coś weselszego. – Była tutaj kiedyś taka dziewczynka, która uśmierciła nasz entuzjazm swoimi śmiertelnie poważnymi piosenkami. Ty niestety zrobiłaś to samo – stwierdziła Agnieszka Chylińska. Ale od razu dodała. – Nie zmienia to jednak faktu, że za twoim głosem się tęskni. Posłuchaj, jak śpiewa Magda Welc – Wolałbym, żebyś poszła za jasną stroną, a nie mierzyła się z pomnikami – podsumował występ dziewczynki Kuba Wojewódzki. Jednocześnie stwierdził, że Magda była \"najjaśniejszym punktem pierwszego półfinału”. Telewidzowie nie mieli wątpliwości. 11-latka z Niedrzwicy dostała najwięcej sms-ów. – Bałam się, że przez to, że występowałam ostatnia, to będzie zbyt mało czasu, żeby na mnie zagłosować – opowiada 11-latka. Do studia w Warszawie przyjechała razem z mamą. – Jestem bardzo szczęśliwa. Wiadomość, że Magda jest w finale jeszcze do mnie, tak naprawdę, nie dotarła – mówi Barbara Welc. Drugą finalistką \"Mam Talent” została Patrycja Malinowska. W niedzielę obie dziewczynki gościły w programie \"Dzień Dobry TVN”. Współprowadząca program zdradziła, że występowi Magdy towarzyszyły wielkie emocje również za kulisami. – Kiedy śpiewałaś panie manicurzystki płakały – mówi Kinga Rusin. Kolejny raz Magdę zobaczymy na scenie za pięć tygodni w finale \"Mam talent”.

Dżem - \"Do kołyski\" w wykonaniu Magdy Welc w Mam Talent:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama