Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Mam talent\": Tancerze z UDS z Lublina zaskoczyli jurorów. Są w finale (wideo)

Lubelscy tancerze ze Szkoły Tańca UDS jak do tej pory najlepiej wypadli w dzisiejszym odcinku programu \"Mam Talent\". Wszyscy członkowie jury byli pod wielkim wrażeniem występu. Razem z Kamilem Bednarkiem weszli do finału show TVN.
Występ lubelskich tancerzy był o wiele lepszy od tego, który zaprezentowali podczas eliminacji. Zespół zaprezentował się w ciemnej scenografii i równie mrocznych strojach. Od pierwszego kroku występ był pełen energii. Zauważyła to Agnieszka Chylińska. - Jesteście lepsi z sekundy na sekundę, postawiliśmy na świetny zespół i to się dalej dzieje - skwitowała występ UDS. Wszyscy z jury nie szczędzili pochwał reprezentantom Lublina. - Daliście taką energię, że muszę zrobić woooow! - krzyczała Małgorzata Foremniak. Kuba Wojewódzki, którego tancerze najbardziej się obawiali nie ukrywał, że występ bardzo mu się podobał. - W Warszawie ostatnio były 23 manifestacje, wasza jest najlepsza - stwierdził Kuba Wojewódzki. - Dziewczyny powinniście otrzymać telekamerę w kategorii najlepsze pośladki - dodał. Tancerze z Lublina są w finale show TVN Tancerze z Lublina przeszli do finału programu \"Mam talent\". Nie zdobyli jednak największej ilości głosów telewidzów. Pokonał ich Kamil Bednarek. Tancerze ze Szkoły Tańca UDS rywalizowali o głosy jurorów z Jędrkiem Indebskim. Jurorzy byli jednak zgodni. Postanowili, że w finale zobaczymy lubelskich tancerzy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama