Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czarcia Łapa w sobotę w programie Magdy Gessler

Miłośnicy programu \"Kuchenne Rewolucje\" zobaczą w telewizji w sobotę lubelską Czarcią Łapę. Restaurację, w kolejnym odcinku weźmie pod lupę Magda Gessler.
Pierwsza część programu była nagrywana w Lublinie latem. Rekonesans, w którym Gessler sprawdzała zaproponowane przez siebie zmiany, odbył się we wrześniu. Efekty zobaczymy dziś o godz. 18. – W tej restauracji naprawdę można znaleźć diabła, ale tkwi on w szczegółach. I to właśnie jego będzie musiała przegonić Magda Gessler – reklamuje sobotni odcinek stacja TVN. – Było super. Jesteśmy zachwyceni opiniami pani Magdy. Wszystko jej smakowało. Chwaliła wystrój – zdradza Łukasz Nowomiejski, menedżer Czarciej Łapy. – Już nie możemy się doczekać emisji programu z naszym udziałem. Przypomnijmy, że poprzednia wizyta Gessler w Lublinie – w Jesz Burgerze na deptaku – odbiła się echem w całym kraju, Gessler nie zostawiła na restauracji i jej właścicielach suchej nitki. A mięso z hamburgera, którego dostała do zjedzenia, ostentacyjnie wypluła. Właściciele lokalu dostali kary od Inspekcji Pracy i sanepidu, aż w końcu… zamknęli restaurację.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama