Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magda Welc z Niedrzwicy Dużej wygrała III edycję Mam Talent (wideo)

Magda Welc wygrała trzecią edycję programu Mam Talent. Występem Magdy wzruszyli się jurorzy programu, choć stwierdzili również, że Magda jest za poważna. 12-letnia Magda otrzyma 300 tys. złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama