Magda Welc z Niedrzwicy Dużej wygrała III edycję Mam Talent (wideo)
Magda Welc wygrała trzecią edycję programu Mam Talent. Występem Magdy wzruszyli się jurorzy programu, choć stwierdzili również, że Magda jest za poważna. 12-letnia Magda otrzyma 300 tys. złotych.
- Agnieszka Antoń-Jucha
- 27.11.2010 21:58
Data dodania:
27.11.2010 21:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze