Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Magda Welc o wygranej finału \"Mam Talent\": To wielka radość (wideo)

- To był szok - komentuje wczorajszy werdykt telewidzów Magda Welc z Niedrzwicy Dużej. 12-latka wygrała trzecią edycję programu \"Mam Talent\". Jej śpiew wzruszył nie tylko jurorów. Płakał nawet tato Magdy, który siedział na widowni.
Magda Welc z Niedrzwicy Dużej była jedną z 10 finalistów trzeciej edycji show \"Mam talent\". Dziewczynka podobnie jak w występie półfinałowym wyszła na scenę jako ostatnia. Oczarowała jurorów, którzy nie szczędzili jej pochwał. - To co jest w tobie niezwykłe, to twój głos - podkreślała Agnieszka Chylińska. Piosenkarka przepowiedziała Magdzie karierę. - Dziewczyno, Ty zajdziesz bardzo daleko. - Poraziłaś mnie swoim głosem - chwaliła występ dziewczynki Małgorzata Foremniak. - Ujęłaś pięknem, jakie masz w sobie. - Jesteś dowodem na to, że krasnale istnieją i potrafią czynić cuda - oznajmił Kuba Wojewódzki.. Magda pokonała konkurentów i zwyciężyła program. Po ogłoszeniu bardzo się wzruszyła. Z jej oczy popłynęły łzy. Wzruszyła się także rodzina Magdy, która towarzyszyła jej w Warszawie. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi - mówi Barbara Welc, mama Magdy. - Wszyscy się bardzo wzruszyliśmy. Popłakał się nawet mój mąż. Magdę nie spodziewała się, że to ona zwycięży. - To był szok - stwierdza laureatka. - Jestem zaskoczona. Nie mogę uwierzyć, że to ja jestem najlepsza z tych tysięcy uczestników programu \"Mam talent\". To wielka radość i wyróżnienie - dodaje dziewczynka. Z sukcesu Magdy cieszy się także jej nauczycielka muzyki, która także oglądała występ Magdy na żywo. - To pierwsza moja uczennica, która zaszła tak daleko - mówi z dumą Barbara Pałka. Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej bała się trochę występu finałowego. - Magda chorowała. Bałam się trochę tej jej chrypki, ale wszystko skończyło się dobrze. Magda od rana udziela wywiadów. Była już gościem w porannym programie TVN i w TVN24. Dziś także ma spotkanie w sprawie koncertu noworocznego w Filharmonii Narodowej. Wieczorem Magda wraca do domu. Finałowy występ Magdy Welc w Mam Talent:

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama